-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Fotoğrafta Nasıl Güzel ve Yakışıklı Çıkabilirim?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Fotoğrafta Nasıl Güzel Çıkabilirim?

Fotoğraf çekinirken nasıl fotojenik olurum, Fotoğrafta Nasıl Güzel ve Yakışıklı Çıkabilirim sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz.

fotograf
Fotoğraflarda genelde bazı insanlar güzel çıktıkları gibi bazı insanlarda güzel çıkmayabiliyor. Bu tamamıyla yapıyla alakalı bir durumdur. Fotoğrafta nasıl güzel çıkarım diye kara kara düşünmenize gerek yoktur. Fotoğrafta en güzel çıkma şekli habersizce çekilen fotoğraflarda olur. Bunun için fotoğraflarda makineye bakmadan çekilmeye özen gösterin. Bu sayede sizlerde fotojenik olarak resimlerde yerinizi alabilirsiniz. Çünkü ekrana bakarak fotoğraf çektirmek biraz garip olabiliyor. Ancak bazı insanlar fotoğraf çektirmeyi sevdiği için bu işi kapmış olarak, nasıl poz verirlerse versinler güzel çıkmayı başarabiliyorlar. Sizde dikkatinizi başka yöne vererek güzel çıkabilirsiniz. Ayrıca ayna karşısına geçerek yüzünüzü ve bedeninizi farklı pozisyonlara sokarak hangi durumda iyi çıkacağınızı belirleyebilirsiniz. Fotoğraf çekilirken kendinizi kasmamaya özen gösteriniz. Çünkü bu durum sonucunda resimlerde biraz sıkıntılı ve çirkin çıkma ihtimaliniz yüksektir. Ayrıca güneş gözlüğü gibi aksesuarlarla fotoğraf çektirmeyi deneyebilirsiniz. Bu durumda işe yaramıyorsa yapacağınız şey Photoshop’tur. Bu sayede resimlerinize farklı efektler vererek kendinizi ön plana çıkarabilir ve istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Serdar YILDIRIM

( Bu Makale Bilgi Media Group İçin İnternet Dışı Kaynaklarca Hazırlanmıştır. Özgün İçeriğin Kopyalanması Durumunda Yasal Haklarımız Saklıdır.
)

Bir önceki makalemiz olan Söküp Atmalıydım Seni İçimden ( Sevgiliye Ayrılık ve Hasret Yazıları) başlıklı makalemizde Ayrılık Yazıları, hasret yazıları ve serdar yıldırım yazıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: fotoğrafta yakışıklı çıkmanın yollarıfotograflarda nasil guzel cikilirfotograflarda yakisikli cikmanin yollarifotoğraflarda yakışıklı çıkmak içinfotoğrafta nasıl güzel çıkılırfotoğraflarda nasıl güzel çıkabilirimfotoğraflarda yakışıklı çıkmakfotoğrafta nasıl yakisikli çıkılırfotoğrafta yakışıklı çıkmakfotograflarda nasil guzel cikarim
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Fotoğrafta Nasıl Güzel ve Yakışıklı Çıkabilirim? SerdarHan tarafından 12 Şubat 2013 tarihinde , Dijital Fotoğraf Makinaları ve Kameralar kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Fotoğrafta Nasıl Güzel ve Yakışıklı Çıkabilirim? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.