Gişe Memuru (Banko asistanı) nedir? Ne İş YaparGişe Memuru (Banko asistanı) nedir? Ne İş Yapar Görevleri Nelerdir sorusu son günlerde bize sıklıkla sorulmakta özellikle Ziraat Bankası Personel Alım haberi çıktıktan sonra bu konu ile ilgili olarak gelen sorular iyiden iyiye artmaya başladı. Bilgi yuvası olarak sizlere bu sorunun yanıtın vermek istiyoruz.

Banko asistanı nedir ve Banko asistanı ne iş yapar konulu makalemize hoş geldiniz. Sizlerinde bildiği gibi ziraat bankası çok yakında yeni açacağı şubelerde çalıştırmak üzere banko asistanı alımı yapacak. Birçok takipçimizden almış olduğumuz istekler üzerine banko asistanlığı hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Yazımızın devamından banko asistanı nedir ve banko asistanı ne iş yapar hususunda bilgi edinebilirsiniz.

Banko asistanı nedir? Banko asistanları bankalarda gişe memuru olarak çalışan kişilere verilen addır. Ziraat bankası personel alımlarında banko görevlisi olarak işe girerseniz gişe memuru olarak çalışırsınız.

Ortalama olarak 1400 TL maaş alan banko asistanları genel olarak veznelerde yaptığınız tüm işlemleri yapan kişilerdir. Örneği hesap açma, hesap kapatma ve ödeme alma gibi işlemlerin hepsini banko asistanları yapar. Banko asistanları ne iş yapar sorunuzu cevap vermiş olduğumuzu umuyoruz.

Banko asistanlığı nedir konulu makalemizde aklınıza takılan sorular varsa bu soruları yorum yap kısmından bizlere sorabilirsiniz.

banko asistanı nedir,banko asistanı ne demek,banko asistanı ne iş yapar,banko asistanlığı nedir,banko asistanlıgı hakkında bilgileri sizlere sunmaya çalıştık.


Gişe Memuru (Banko asistanı) nedir? Ne İş Yapar SerdarHan tarafından 21 Eylül 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Gişe Memuru (Banko asistanı) nedir? Ne İş Yapar isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Gişe Memuru (Banko asistanı) nedir? Ne İş Yapar”
  1. asie diyor ki:

    arkadaşlar banko asistanlığını kazananlar işe başlamadan önce eğitim alacak mı alacaksa bu eğitim süresi kaç ay nerde alınacağı belli mi örneğin ben lspartalıyım ve eğer olursa nerde eğitim alırım lütfen bilgisi olan varsa cevap bekliyorum

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.