-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Google Hangout nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kurulur ? Hakkında Bilgi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Google Hangout nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kurulur ? Hakkında Bilgi

google hangout açıklaması, google hangout kurulumu, google hangout nasıl çalışır, google hangout nasıl kullanılır, google hangout nasıl kurulur, google hangout nedir, hangout, hangout görüntülü sohbet

Google Hangout nedir ?

Google Hangout aslınga birçok uygulamada yer alan birşeyin Google tarafından da uygulamaya girmiş olmasıdır. Peki nedir bu uygulama ? Görüntülü konuşma, birden çok kişiyle aynı anda görüntülü ve sesli olarak sohbet, konferans gibi özellikleri kapsayan bir çalışmadır.

Google Hangout ile en fazla kaç kişiyle aynı anda görüşülebilinir ?

Google Hangout ile en fazla “9″ kişiyle aynı anda görüntülü bir şekilde görüşülebiliyor.  Google Hangout ile birden çok kişiyle aynı anda görüşebilmek için tek yapmanız gereken şey “Davet Et” butonuna basarak arkadaşlarınızı davet ederek görüşme çerçevesini genişletebilirsiniz.

Nasıl Buldular: hangouts ne ise yararhangouts iptal etmehangouts nedir ne işe yararhangouts neye yararhangouts nasıl kullanılırhangout nedirhangout ne işe yararhangout nasıl kullanılırhangouts nasil kurulurhangouts nedir

Google Hangout nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kurulur ? Hakkında Bilgi SerdarHan tarafından 8 Ağustos 2012 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Google Hangout nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kurulur ? Hakkında Bilgi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.