-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer – Gözaltı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer – Gözaltı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir, Nedenleri Nelerdir ve Çözümü İçin Yapılabilecekler Nelerdir Sizlere açıklamak istiyoruz. 

Bir çok kadın, daha genç görünmek için güzellik ürünlerine bir sürü para harcar. Bilhassa, göz etrafındaki kırışıklıklar kadınların en büyük meselesidir. Peki yalnızca nemlendirici kullanmak bu meselesi çözer mi?… Bir bakıma yardımcı olabilir. Nemlendirici ürünler iki nokta açısından ehemmiyetlidir. Birincisi, cilde nem sağlar, ikincisi ise su kaybını engeller. Ancak, yeniden de göz etrafı için özel bir krem kullanmaya ihtiyacınız var. Çünkü kullandığınız nemlendirici kremler, yalnızca nemi savunur. Fakat kırışıklıklara karşı bir tesiri yoktur.

Kırışıklıklar kaybolur mu?
Kırışıklıklarının kaybolmasını kim istemez? Mimiklerin veyahut güneşin sebep olduğu kırışıklar elbette hiçbir şekilde kaybolmaz. Ancak ciltteki kimi kat ve çizgilerin geceleri yok olduğu da bir gerçektir. Zira cildimiz uykuda daha fazla sıvı depolar. Tansiyon düşüp, damarların genişlemesiyle dokuya bol miktarda sıvı akar. Hareketsiz olduğumuz için de bu sıvının ciltten akması zorlaşır. Netice dokunun gerilmesi, küçük kırışıkların aldığı destekle kaybolmasıdır. Gün içinde ise ciltte depolanan bu sıvı vücuda dağılır ve yüzdeki çizgiler yine belirmeye başlar.
Gecenin pozitif tesirini sürdürebilmek, bilhassa E vitaminli nemlendirici kremlerle olası olabiliyor. Şunu da unutmayın ki, ne kadar uzun müddet yatakta kalırsanız kalın, huzursuz bir uyku ya da yanlış bir yastık da sabahları kırışık bir yüzle uyanmanıza kapı aralar. Alabileceğiniz en iyi önlem, olabildiğince alçak bir yastıkla uyumayı alışkanlık haline getirmektir.

goz-migreni

İnsan Yüzü Çok Çabuk Kırışmaktadır
Uzmanlar, bir kadının on sene sonra ne gibi farklıklara uğrayacağının, yüzünde ve boynunda oluşabilecek kırışıklıkların bilgisayar üzerinde haritasını çıkardı. Bu neticeye göre kadınların en çok kırışacak bölgeleri göz kenarları, dudak üstleri ve boyundaki sarkmalar olarak ortaya çıkıyor. Buradan haraketle on yıl sonrasını daha az çizgisiz karşılamak istiyorsanız, dudak üstünüzdeki kırışıkları azaltmak için kesinlikle çizgileri engelleyici bir krem kullanmanız gerekiyor.

ENGELLEYİCİ KREMLER
Bütün markaların dudak üstü çizgilerini engelleyici kremleri mevcut. Yine gözaltı kremi kullanmanızı şiddetle öneriyor uzmanlar. Torbalanmalar ve morluklar için haftada bir defa böyle bir krem kullanmanız, diğer günler de çizgi oluşumunu önleyecek kremler öneriliyor.

Not : Gözaltı kırışıklıkları mimiklerdn kaynaklanıyorsa tümüyle geçmesi olanaksız ancak kaliteli bir markanın peeling ürünüyle haftada bir yapacağınız bakım ve düzenli krem kullanımı kırışıklıkların giderilmesinde son derece tesirli.

 

Bir önceki Makalemiz olan Sivilceden kurtulmanın yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alternatif Başlıklar : göz kenarlarındaki kırışıklıklar nasıl giderilirkımyonla kırışık nasıl giderılir

Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer – Gözaltı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir SerdarHan tarafından 10 Nisan 2010 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Göz Altı Kırışıklıkları Nasıl Geçer – Gözaltı Kırışıklıkları Nasıl Giderilir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim