-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Gribe İyi Gelen Bitkisel Çay? Gribin Bitkisel Tedavisi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Gribe İyi Gelen Bitkisel Çay? ,Gribin Bitkisel Tedavisi

gripten koruyan bitki çayları, grip için doğal bitki çayları, gribe iyi gelen çaylar, gribe iyi gelen bitkiler, gribe iyi gelen bitki çayları,

Grip ani olarak başlayan yüksek ateşle seyreden, aşırı halsizlik, bitkinlik, kuru öksürük kas, eklem ve baş ağrısı ile kendini gösteren bir hastalıktır.

Grip enfeksiyonu virüslerle ortaya çıkan bir hastalık olup, kesinlikle antibiyotik kullanılmaz. Çünkü, antibiyotiklerin virüsler üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Grip tedavisinde öncelikle istirahat çok önemlidir. Bol C vitamini ve su tüketmenin yanında, Herbalist Elif Güveloğlu’nun tavsiye ettiği ve grip için çok etkili olan bitki çayını içebilirsiniz.

Herbalist Elif Güveloğlu, bu doğal çayın grip olanlar için, iyileştirici, olmayanlar için, koruyucu ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirici özelliği olduğunu dile getiriyor.

Gribe İyi Gelen Bitkisel Çay Tarifi :

* Ihlamur, yaprağı ve çiçeği ile birlikte,

* Kurutulmuş ebegümeci,

* Meyankökü,

* Karanfil,

* Zencefil,

* Kuşburnu,

* Kekik.

Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın ve bir kavanoza koyun. Bir kupa veya bir çay fincanını dolduracak kadar suyu kaynatın. Kaynamış suyun içine karıştırılan bu malzemeden bir tatlı kaşığı atıp, l0 dakika demlendirin. Süzün ve ılık olarak için. Her seferinde taze olarak hazırlanması gerekir.

Günde 3-5 defa içildiğinde mutlaka faydasını göreceksiniz.

Bir önceki makalemiz olan Keşkelere Sığınmak Bir Ömür Boyu başlıklı makalemizde Kişisel Gelişim Yazıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : gribe iyi gelen bitkiler

Gribe İyi Gelen Bitkisel Çay? Gribin Bitkisel Tedavisi SerdarHan tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde , Alternatif Tıp kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Gribe İyi Gelen Bitkisel Çay? Gribin Bitkisel Tedavisi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s