-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı ve Doğum tarihi Hakkında Bilgileri sizlere hazırladığımız özet ve kısa bilgi notunda sunmak istiyoruz.

Hatice Şendil Biyografisi ve Resimleri,

Hatice Şendil Kimdir Kısaca Yaşam Öyküsü ve Kariyeri Hakkında Bilgi

Hatice Şendil, 2 Ağustos 1983′de İstabul doğumlu.Annesi Arnavut kökenli İstanbullu, babası Selanik kökenli Antalyalı.Antalya’da büyüdü. Kendisinden küçük iki kızkardeşi daha var.

Hatice Şendil İşletme okudu ve 2 seneye yakın ayla algan’ın da içinde bulundugu önemli hocalardan oyunculuk dersi aldı.Hatice Şendil İnatçı, sıcakkanlı ve olgun…’ olarak tanımlıyor,hayatta tahammül edemediği durumlar ise ’’ Haksızlık, vurdumduymazlık ve sorumsuzluk’.Hatice Şendil, 2001 yılındade Miss Turkey yarışmasında ve MissEurope yarışmasında üçüncü oldu. Yarışmanın ardından diğer rakipleri gibi manken veya sunuculuk yapmak yerine eğitimine devam etti.

Hatice Şendil Resimleri

Bir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : hatice şendil boyuHatice şendil boy kilohatice şendil kaç yaşındahatice şendil boyu ve kilosuhatice şendil kimdirhatice şendil boyu kilosuhatice şendil nerelihatice şendilin boyu ve kilosuhatice şendilin boyuhatice şendil biyografi

Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı SerdarHan tarafından 13 Ekim 2012 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Hatice Şendil Kimdir ? Nereli, Boyu Yaşı Kilosu, Hayatı isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s