-----Sponsorlu Bağlantılar-----

İddaa sistem kuponu Nedir? nasıl Oynanır


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

iddaa sistem kuponu nasıl oynanır

İddaa veya Bahis kuponlarınızı çok fazla maç ile dolduruyorsanız, para kazanmanız çok zordur. Şu lafları çok duyarsınız
- Abi 8 maç oynadım yine 1 maçtan yattım 7′si tuttu.
- Lanet olsun ya, bir daha az oranlı maçlara oynamayacağım. Şu kupona baksana. 3.40 olan maçları bile tutturmuşum 1.15′lik maçtan yattım ya. vs. vs.
Eğer genelde yukarıdaki örneklere benzer durumlar yaşıyorsanız, kısacası bol maçlı kuponlarını 1 veya 2 maçtan dolayı yatıyorsa kazanmanızın bir yolu olduğunu bilmek zorundasınız. Bu yöntem kuponlarınızı sistemli oynamanızdır.
Sistemin ne olduğunu anlamak için önce biraz ortaokul, lise yıllarına dönüp kombinasyon konusunu kafanızda hatırlamaya çalışın.

Tanım : r ve n pozitif doğal sayılar ve r < n olmak şartıyla n elemanlı bir A kümesinin r elemanlı alt kümelerinin her birine, A kümesinin r ’ li kombinasyonu
denir.

C(n,r) = ( nr ) = n! / r! . (n-r)! formülü ile bulunur.

Elbette sizleri tekrar bu eski konularla meşgul etmeyeceğiz. Sadece şaka olsun diye yazdık. :)

iddaa oynarken yararlanabileceğiniz sistem tablosu aşağıda verilmiştir.

iddaa Sistem Tablosu

Kullanımı çok basittir. Kaç maçlık kupon yaptıysanız soldan, kaç maçlık kuponlar yapmak istiyorsanız üstten numaraları seçip kesişme noktasından oynamanız gereken kupon adedini göreceksiniz.

 

Örnek : Oynamak için 7 maç seçtiniz ama size göre 2 tane maç yatıracak ve kaybedeceksiniz. Kaybetmek istemediğiniz için bu seçtiğiniz 7 maçtan 5 maçlık kuponlar oluşturmak istiyorsunuz. Demek ki 21 adet kupon oynamanız
gerekiyor. Elbette bu kuponları tek tek elinizle doldurmayacaksınız. Siz iddaa kuponunda maçlarınızı işaretleyin, sonra sistem alanında 7′yi işaretleyin ve
sizin için 21 adet kuponu iddaa makinesi otomatik olarak kendi oluştursun.

Maç Satırı
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?
Kupon üzerinde her bir maç/oyun için ayrılmış olan toplam 12 satır bulunmaktadır.
Maç Kodu Alanı
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?
Programdaki maç kodları bu alanda yukarıdan aşağıya doğru işaretlenir.Yukarıdaki örnekte olduğu gibi (437).
Tüm sporlar için geçerlidir.

Maç Sonucu Oyunu Alanı
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?Programda Maç Sonucu Alanı’na bakarak oynanır. Kupon üzerinde yukarıdan aşağıya doğru işaretlenir.
1: Ev sahibi takımın galibiyeti
0: Beraberlik
2: Konuk takımın galibiyeti

Futbol ve basketbol için geçerlidir.

Çifte Şans Oyunu Alanı

Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?Programda Çifte Şans Alanı’na bakarak oynanır. Maç Sonucu Alanı (MS) içerisinde yer alan 1, 0, 2 kutucuklarından istediğiniz 2 tanesini işaretledikten sonra Çifte Şans (Ç) kutucuğunu işaretlemeniz yeterli.

Sadece futbolda Maç Sonucu oyunu için geçerlidir.

...

İlk Yarı Sonucu Oyunu Alanı


Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?Programda İlk Yarı Sonucu Alanı’na bakarak oynanır.
1: Ev sahibi takımın ilk yarıyı önde bitirmesi
0: Beraberlik
2: Konuk takımın ilk yarıyı önde bitirmesi

Sadece futbol ve basketbol için geçerlidir.

İlk Yarı / Maç Sonucu Oyunu Alanı

Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?Programda İlk Yarı / Maç Sonucu Alanına bakarak, İlk Yarı Sonucu Alanı (İY) ile Maç Sonucu Alanlarının (MS) her ikisinde de yer alan 1, 0, 2 kutucuklarından istediklerinizi işaretlemeniz yeterli. Örneğin ilk yarıyı ev sahibi takım alır, maç ise berabere biter diyorsanız soldaki gibi işaretliyorsunuz.

Futbol ve basketbol için geçerlidir.

Altı / Üstü Oyunu Alanı

Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?Programda Altı/Üstü Alanına bakarak, kupon üzerinde yer alan Altı/ Üstü (A/Ü) kutucuklarından birini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Sadece futbol ve basketbol için geçerlidir.

Toplam Gol Sayısı Oyunu Alanı
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?Programda Toplam Gol Sayısı Alanı’na bakarak oynanır. Kutucuklardan sadece bir tanesini işaretlemeniz yeterli.
Örnek: Bir maçta toplam 4 ila 6 arasında gol olacağını tahmin ediyorsanız 4-6 kutucuğunu işaretlemeniz gerekir.

Sadece futbol için geçerlidir.

Maç Skoru Oyunu Alanı
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?
Programda Maç Skoru Alanı’na bakarak oynanır. Ev sahibi takımın maç skoru için üst satırda, konuk takımın maç skoru için ise alt satırda işaretleme yapılır. Örnek: Maç 3 – 2 biter diyorsanız yukarıdaki gibi işaretliyorsunuz.
Programda 5+ olarak verilen skorlar için de 5 kutucuğunu işaretlemek yeterlidir.
Sadece futbol için geçerlidir.
Özel Etkinlik Oyunu Alanı
Futbolun ve basketbolun bazı oyunları, motor sporları, voleybol, tenis, bilardo gibi spor dallarının ÖZEL ETKİNLİK KODU bu alana işaretlenir.
MAÇ KODU ALANI’na, 3 haneli ÖZEL ETKİNLİK KODU’nu işaretledikten sonra, ilgili 4 haneli kodu, Maç Skoru alanına ilk 2 rakamı üst satırda, son 2 rakamı ise alt satırda yer alacak şekilde işaretlemeniz gerekir.
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?
Örnek:
A Formula 1 ÖZEL ETKİNLİK KODU: 043

B “Sıralama Turunu Kim Kazanır?” oyununda da; Alonso için verilen kod: 1223

Misli Alanı

Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?
Bir kuponun ücretini ve buna karşılık kazanılacak ikramiye tutarını artırmak için kullanılır. Oyun işletim sistemi tarafından Misli alanında işaretlenen tüm sayılar birbirleri ile çarpılarak Misli değeri hesaplanır. Maksimum 3 adet kutucuk işaretlenebilir.
Sistem Alanı
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?
Sistem, kazanma şansını artıran bir özelliktir.
mM Kutucuğu, Sistem oynarken Banko tahminlerin tamamının bir kolon oluşturmasını sağlamak için, ya da, bir kuponda 12 maça oyun oynağınız durumda Sistem 12′yi işaretlemek için kullanılır.
Banko
Yeni iddaa Kuponu ile nasıl oynanır ?

Ancak kazanabilmeniz için Banko tahminlerinizin doğru olması gerekir.

ÖNEMLİ NOT: Kodlama yapılırken kutucukların içerisinin tamamen doldurulması gerekmektedir.


iddaa sistem nasıl oynanır, iddaa da sistem nasıl oynanır, sistem tablosu, iddaa sistem tablosu, iddaa sistem nedir, sistem 3 nasıl oynanır, iddaada sistem nasıl oynanır, idda sistem nasıl oynanır, sistem ne demek, iddaa da sistem nedir, sistem 4 nasıl oynanır, idda sistem tablosu, idda sistem nedir, sistem nasıl oynanır, idda sistem, sistem 4 ne demek, iddaada sistem nedir, sistem oynamanın incelikleri, iddaa sistem oynama, sistem 0 nedir, sistem nedir, iddaa sistem 4 nedir, iddaa kolon nedir, iddia sistem, sistem 4 nedir

Bir önceki makalemiz olan Sarı Gelin başlıklı makalemizde Türkü Hikayeleri ve Türküler ve Hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: sistem nasl oynanrsistem kuponu nasıl yapılıriddaa fiyat hesaplamaiddaa sistemiddaa\da sistem nasl oynanriddaa sistem fiyatlarısistem kuponu hesaplamaiddaa kupon bedeli hesaplamasısistem maclarinizi nasil hesaplanirsistem kupon ne demek

İddaa sistem kuponu Nedir? nasıl Oynanır SerdarHan tarafından 27 Temmuz 2011 tarihinde , Bilgi Dağarcığı kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
İddaa sistem kuponu Nedir? nasıl Oynanır isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.