-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

İheva – İhlas Ev Aletleri Hisse Yorumları 2013


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

İhlas Ev Aletleri Borsa Yorumları – IHEVA

İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında İşlem Gören İhlas Grubu Hisselerinden Olan İhlas Ev Aletleri Hisse Senedi İle ilgili Olarak Eleştiri Görüş Önerilerinizi bölünme Haberlerini Temel ve Teknik Analiz Bilgilerini Bu Sayfada Paylaşabilirsiniz. Sizlere Öncelikle İhlas Ev Aletlerinin Tarihçesini Sunmak İstiyoruz.

İheva

İheva (İhlas Ev Aletlerinin) Tarihçesi

  • 1975 Şirket İhlas Holding bünyesinde kuruldu.(Hizmet Gazetecilik ve Matb. Ltd.Şti.).
  • 1990 yılında unvan değişikliği oldu(Hizmet Elekt. Cih. Ltd.Şti.).
  • 1990 yılında unvan değişikliği oldu(İhlas Elekt. Cih. Ltd.Şti.).
  • 1994 yılında unvan değişikliği oldu(İhlas Ev Aletleri Ltd.Şti.).
  • 1995 yılında unvan değişikliği oldu(İhlas Ev Aletleri İml.San.Tic.A.Ş.).
  • 1996 İHEVA hisse kodu ile halka arz gerçekleştirildi.
  • 2002 yılında Ticaret Liderleri Kulübü’nden “Uluslararası En İyi Ticari Marka” ödülünü kazandı.

1975 yılında kurulan 1990’da üretime başlayan İhlas Ev Aletleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (IHEVA), kuruluşundan bugüne insan sağlığı ve temel ihtiyaçlarını esas alan, ev hayatını kolaylaştıran pek çok küçük ev aletlerini yaygın ve etkili bir biçimde tüketici ile buluşturmuştur. Şirket güçlü teknik kadrosu ile Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi(BOSB)’nde 21,175 m2’lik kapalı alanda 220 montaj elemanı ve 80 idari personel olmak üzere 300 personel ile Temizlik Robotu Fabrikası, Şofben ve RO Su Arıtma Fabrikası, Halı Yıkama Makinesi Fabrikası ve Plastik Enjeksiyon Baskı Tesisleri’nde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hisse senetleri 26.09.1996 tarihinden beri İMKB’de işlem gören IHEVA’nın 2009 yılı sonu itibariyle sermayesinin %77,97’si halka açıktır. IHEVA hisse senetleri 01.10.2007 tarihinden itibaren İMKB ULUSAL 100 Endeksinde işlem görmektedir.

IHEVA, İstanbul Sanayi Odasının hazırlamış olduğu “2009 Yılı İkinci 500 büyük Firma” listesinde 222.sırada yer almaktadır. İstanbul Elektrik-Elektronik ve Makine Sanayi Mamulleri ihracatçıları Birliği tarafından hazırlanan ve İMMİB’in yayınladığı “2009 Yılında Ürün Grubu Bazında En Fazla İhracat Yapan Firmalar” sıralamasında “Küçük Ev Aletleri” ihracatçıları bazında 5.sırada yer almaktadır.

21.yüzyılın tüm gereklerini yerine getirebilen, modern tedarik sistemleri ve otomasyon ile üretim yapabilen bir sanayi şirketi olmayı amaçlayan IHEVA, üretmekte olduğu her ürününde piyasa lideri olmayı hedeflemektedir. Tasarım, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmette, kalite, hız ve farklılığıyla müşteri memnuniyetini sağlamış ülkenin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olmak Şirket’in en önemli hedefleri arasındadır.

IHEVA Yorumları

IHEVA – İhlas Ev Aletleri Hisse Senedi Yorumları
HİSSE IHEVA

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: İhlas Ev Aletleri A.Ş.
Faaliyet Alanı : Elektrikli Ev Aletleri İmalatı
Sektör :
Pazar:
Kuruluş Tarihi : 1975
Halka Aç. Tarihi :1996
İlk İşlem Tarihi :

İhlas Ev Aletleri hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır

arkadaşlar sizlerde üyelik zorunluluğu olmadan burada yorumlarınızı paylaşabilirsiniz

Serdar YILDIRIM
YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bilgili Öğütler: okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Bir önceki makalemiz olan Elektrik Zammı ve Doğalgaz Zammı 2011 başlıklı makalemizde ekonomi günlüğü hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : ihlas ev aletleri ihlas ev aletleriiheva yorum 2012imkb sektör listesiiheva hisse yorumları 2013ihlas ev aletleri hisse yorumlarıİHEVA HİSSE YORUMLARIiheva 2013ihlas ev aletleriiheva yorum 2013iheva hisse yorumları 2012

İheva – İhlas Ev Aletleri Hisse Yorumları 2013 SerdarHan tarafından 22 Nisan 2012 tarihinde , Borsa Günlüğü - Borsada Bugün kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
İheva – İhlas Ev Aletleri Hisse Yorumları 2013 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s