Sponsor Bağlantılar


İnternette Zararlı Siteler Nasıl Engellenir ?


Sponsor Bağlantı

İnternette Zararlı Siteler Nasıl Engellenir ?

 

           İnternet üzerinde gezerken veya ihtiyaçlar doğrultusunda kullanırken zararlı sitelerden korunmanız gereklidir. Çünkü birçok internet sitesi sayesinde bilgisayarlarınıza virüs bulaşabilir ve çökmesine neden olabilir. Zararlı siteler sadece bunlarla kalmayıp +18 siteleri de çocuklar ve bayanlar için özellikle rahatsız edicidir.

Eğer çocuklarınızı bu zararlı sitelerden korumak istiyorsanız internet üzerinde satılan koruyucu programları indirebilir veya satın alabilirsiniz. Bu sayede kötü içerikli siteler otomatik olarak engellenecek ve erişim olmayacaktır. Erişmek isteyen bu sitelere giremeyecektir. Eğer sizde bu sitelerde rahatsız oluyorsanız ve açılmasını istemiyorsanız bu programları kullanarak kendinizi güvenli hissedebilirsiniz.

TTNET kullanıcılarına uygun olarak sunulan bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Müşterilere ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde kendinizi koruyabilirsiniz. Çünkü yaşları küçük olan çocuklar nelere tıkladığını bilemeyebilir ve çıkan uygunsuz siteler yüzünden sorunlar yaşayabilir. Onun için bu programları kullanmak zorundasınız. Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bu yazılım bilgisayar açılınca otomatik olarak devreye girecek ve bilgisayarınızı internet üzerinde korumaya alacaktır. Bu program özellikle çocuklar için oldukça faydalıdır.
( Bilgi Media Editörlerince Hazırlanan Özgün İçeriğin Tamamen Yada Bir Kısmının Kullanılması Durumunda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasındaki Tüm Haklarımız Saklı Bulunmaktadır. )

Bir önceki makalemiz olan Kulak Deldirme Tecrübemi Merak Ettiniz mi? başlıklı makalemizde kulak deldirme, kulak deldirmek ve kulak deldirmek için yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: zararlı siteler nasıl engellenir18 siteler nasıl engellenirinternette bi site nasıl engelenirinternette istenmeyen siteler nasıl engellenirİnternette kötü şeyleri nasıl engellerizinternette kötü siteler nasıl engellenirinternetten zararlı siteleri engelleme

İnternette Zararlı Siteler Nasıl Engellenir ? SerdarHan tarafından 22 Aralık 2012 tarihinde , Teknoloji kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
İnternette Zararlı Siteler Nasıl Engellenir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!