-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

İnternetten Bilinmeyen Numaraları Ücretsiz Öğrenmek


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Telefon numaralarına ulaşmak için rehber karıştırma ya da 118’i arama devri sona eriyor.

Eğer uzaktaki bir arkadaşınızın ya da bir şirketin telefon numarasını bulmak istiyorsanız, en sık başvurulan yöntem telefonunuzdan 118’i tuşlamaktır. Peki bu servise bilgisayarınızın başında otururken de ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?
Diyelim ki çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın telefon numarasını kaybettiniz ya da bir şirketin telefon numarasına acilen ihtiyacınız var. Yapmanız gereken, sadece Türk Telekom’un internet sitesindeki rehberi ziyaret etmek

Eğer uzaktaki bir arkadaşınızın ya da bir şirketin telefon numarasını bulmak istiyorsanız, en sık başvurulan yöntem telefonunuzdan 118’i tuşlamaktır. Peki bu servise bilgisayarınızın başında otururken de ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?


Diyelim ki çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın telefon numarasını kaybettiniz ya da bir şirketin telefon numarasına acilen ihtiyacınız var. Yapmanız gereken, sadece Türk Telekom’un internet sitesindeki rehberi ziyaret etmek(http://www.ttrehber.gov.tr).


Bu adresi kullanarak aradığınız telefon numarasına ulaşmanın birçok farklı yöntemi var. Örneğin sadece soyadı ile arama yapabilir ya da şirket adı belirterek istediğiniz numaraya ulaşabilirsiniz. Tabii aradığınız numaranın Bilinmeyen Numaralar servisine kayıtlı olması koşuluyla…1- BASİT ARAMA


İlk yapmanız gereken zorunlu bilgileri girmek. Öncelikle aradığınız numaranın nereye ait olduğunu belirtmelisiniz (ev, işyeri, resmi daire gibi). Daha sonra sağ üst taraftaki menüden arama yapacağınız şehrin alan kodunu seçin. Son olarak, ilgili metin alanlarına en azından aradığınız kişinin soyadını ya da işyerinin adını yazmanız gerekecek.


2- GELİŞMİŞ ARAMA


Diyelim ki yukarıdaki bilgiler ışığında İstanbul Avrupa yakasında soyadı Demir olan bir kişiyi aradınız. Türk Telekom bu tip geniş aramalarda karşınıza gelecek sonuçları 200 ile sınırlamıştır.


Muhtemelen yüzlerce sonucu göremeyeceksiniz. Bu yüzden aramayı biraz daha sınirlamanız gerekecek. Örneğin ilçe, semt ya da mahalle adını yazarsanız sonuçları 100’ün allına düşürmeyi başarabilirsiniz. En İyisi mümkün olduğu kadar çok alanı doldurmak.

Bir önceki makalemiz olan Sarı Gelin başlıklı makalemizde Türkü Hikayeleri ve Türküler ve Hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : bilinmeyen numaraları ücretsiz öğrenmebilinmeyen numara renmebilinmeyen numaralar ücretsizbilinmeyen numaralar ücretsiz öğrenbilinmeyen numaralar bedavabilinmeyen numaraları öğrenme ücretsizbedava arayan numaraları öğrenmekbilinmeyen numaraları öğrenme internetteninternetten bilinmeyen numara ucretsiz ogrenmeücretsiz bilinmeyen numaralar sorgulama

İnternetten Bilinmeyen Numaraları Ücretsiz Öğrenmek SerdarHan tarafından 29 Nisan 2010 tarihinde , Bilgi Dağarcığı kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
İnternetten Bilinmeyen Numaraları Ücretsiz Öğrenmek isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s