İntikam Dizisi Konusu Ne,Nerede Çekiliyor,Oyuncuların İsimleri,Karakterleriİntikam Dizisi Nerede Çekiliyor? İntikam Dizisi Konusu Ne,Nerede Çekiliyor,Oyuncuların İsimleri,Karakterleri hakkında bilgileri sizlere sunmak istiyoruz.

İntikam Dizisi Hangi Şehirde Çekiliyor

İntikam Dizisi Nerede Çekilecek

Revenge dizisinin İntikam adıyla Türk izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlandığını duyurdu. Dünyagenelinde geniş bir seyirci kitlesine sahip olan dizi, Kanal D ile Disney’in ortak yapımı olarak 2013’ün ocak ayındaekrana gelmeye başlayacak.

İntikam’da başrolleri Beren Saat ve Mert Fırat paylaşacak. Dizideki diğer karakterlerinin seçim süreçleri halen devam ediyor.

Dizinin sahneleri ise İstanbul’da çekilecek. Dizide Amerikan versiyonundaki Hamptons’ın yerini Boğaziçi yalıları alacak. Dizinin ilk sezonu için 22 bölüm çekilecek.

İntikam Dizisinin Oyuncu Kadrosu, Dizide Kimler Oynuyor,

İntikam Dizisi Başrol Oyuncuları ve Karakterleri Hakkında Bilgi,

İntikam Dizisinde oynayan oyuncuların isimleri ve resimleri,

MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ<br /><br /><br />
Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan “Revenge” dizisinin yerli uyarlaması “İntikam”la ekrana dönmeye hazırlanan Beren Saat’in rol arkadaşları belli oldu.

Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan “Revenge” dizisinin yerli uyarlaması “İntikam”la ekrana dönmeyehazırlanan Beren Saat’in rol arkadaşları belli oldu.
“Revenge”nin Türkiye haklarını Disney’den satın alan Kanal D, projeyi tıpkı Beren Saat’in eski dizileri “Aşk-ı Memnu” ve “Fatmagül’ün Suçu Ne?”de olduğu gibi perşembe günü “Kurtlar Vadisi”nin karşısında yayınlayacak.
Mesude Erarslan’ın yöneteceği dizinin ilk bölümünde zengin bir semte Efsun adında, iyi kalpli ve çok güzel bir kadın taşınacak.
Ancak Efsun’un göründüğü gibi biri olmadığı ortaya çıkacak.
Uğradığı iftira sonucu hapse atıldıktan sonra öldürülen babasının intikamını almak için 17 yıl sonra olayların yaşandığı yere gelen Efsun, herkesten intikam almak için mükemmel bir planı devreye sokacak ve düşman ailenin oğlu Kerem’le aşk yaşayacaktır.<br /><br /><br />
 
Uğradığı iftira sonucu hapse atıldıktan sonra öldürülen babasının intikamını almak için 17 yıl sonra olayların yaşandığı yere gelen Efsun, herkesten intikam almak için mükemmel bir planı devreye sokacak ve düşman ailenin oğlu Kerem’le aşk yaşayacaktır.

Röportajlarında hep “Erkek partner konusunda çok şanslıyım” diyen Saat, Mert Fırat’ın yanı sıra Nejat İşler ve Engin Hepileri’yle kamera karşısına geçecek. Geçen yıl ABC’de yayınlanan “Revenge” dizisinden yola çıkarak Berkun Oya tarafından yazılan dizide Beren Saat Emily Thorne karakterini Efsun, Nejat İşler Jack Porter’ı Rüzgâr ve Mert Fırat da Daniel Grayson karakterini Kerem adıyla canlandıracak.

 Büyük bomba patladı


    yeni 10
Benzer Konular
İntikam Dizisi Konusu Ne,Nerede Çekiliyor,Oyuncuların İsimleri,Karakterleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.