-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2013 – 2014 İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı, İş Bankası iş başvurusu 2013 – 2014, İş Bankası iş başvuru formu. Ülkemizin En Büyük Özel Sektör bankası olan ve Ulu Önderimiz Tarafından Kurulmuş olan Türkiye İş Bankası Büyümeye ve Türk ekonomisine katkıda bulunmayan devam ediyoruz. İşBankası 2013 Yılı Personel Alımları ve Güvenlik Görevlisi alımları ile ilgili kısa bir bilgi notunu sizlere sunmak istedik. Güvenlik görevlisi ve personel alımları yıl içinde yapılan sınavlarla olmaktadır. Konu içindeki linkten İş Bankası Resmi  web sitesi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

İş Bankası 2012 yılında yeni açılacak olan şubeleri için özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. İş Bankası güvenlik görevlisi alımları hakkında detaylı bilgileri aşağıda vermiş olduğum insan kaynakları adresinden ve İş Bankası şubelerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
İş Bankasında , şu anda Özel Güvenlik Elemanı alımı yapılmamaktadır. İlerleyen tarihlerde açılacak Özel Güvenlik Elemanı alım sınavlarıyla ilgili olarak, başvuru sayfasında yer alan “Özgeçmiş Bilgileri Formu’na Giriş” linki aracılığıyla özgeçmiş bırakabilirsiniz. Bankamızda Özel Güvenlik Elemanı olarak görev almak istediğini bildiren ve açılan sınavın başvuru koşullarını taşıyan adaylara e-posta iletileri ile bilgilendirme yapılacaktır.

İş Bankası insan kaynakları sayfası ve iş başvuru formu için tıklayınız.

Alternatif Başlıklar : banka güvenlik görevlisi alımı 2013güvenlik alımı 2013özel güvenlik alımı 2013iş bankası güvenlik alımı 2013iş bankası özel güvenlik alımıözel güvenlik alımları 2013banka özel güvenlik alımı 2013güvenlik görevlisi alımı 2013iş bankası özel güvenlik alımı 20132013 güvenlik görevlisi alımı

------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013 SerdarHan tarafından 24 Ağustos 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

  yeni 10
Benzer Konular
İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
3 responses to “İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013”
 1. emre diyor ki:

  merhaba vakıf bankta özel güvenlik olmak istiyorum.bu konu hakkında yardımcı olurmusunuz ?

 2. Volkan kızılırmak diyor ki:

  Silahlı özel güvenlik kartım var sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. BAHATTİN KUMRU diyor ki:

  Merhaba ben 1983 Kayseri doğumluyum.Özel Güvenlik Silahlı Sertifikam var.Sizinle çalışmak istiyorum.Ayrıca B sınıfı ehliyetim var.SAGILARIMLA

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.