Sponsor Bağlantılar


İsimden Telefon Numarası Bulunurmu? Bulma


Sponsor Bağlantı

Çok sık soruyor arkadaşlarımız bize İsimden Telefon Numarası Bulma – isimden tel no bulma – isimden numara öğrenmek – isimden tel no öğrenmek için ne yapmalıyız diye. Bizlerde  konu için sizlere kısa bir bilgi notu sunmak istiyoruz. umarım yararlı olur arkadaşlar.
Tanıdığımız bir arkadaşımızın veya bir akrabamızın ismini girerek telefonu numarasını öğrenebileceğimizi biliyor muydunuz?

Türk Telekom aboneleri için, TT Rehber sitesini kullanarak bulmak istediğimiz telefon numarasını öğrenebiliyoruz. ttrehber.gov.tr adresine giriyoruz, isim soyisim ve şehri yazıp bul diyoruz.

Avea için 11855 numarasını arayarak veya İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI, eğer şehir biliniyorsa yine aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI SEHIR bilgilerini yazarak 11855 e mesaj gönderiyoruz.

Turkcell için 11832 numarasını arayarak.

Vodafone için 11842 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: isimden numara bulunur muisimden telefon numaras bulmaisimden numara nasıl bulunurisimle telefon numarası nasıl bulunurisimden nasıl numara bulunurisimden numara bulunurmuconnected isimden profil bulmanasıl numara bulunurnumaradan isim bulunurmusadece isim soyadindan telefon no su ogrenebilirmiyiz

İsimden Telefon Numarası Bulunurmu? Bulma SerdarHan tarafından 16 Eylül 2011 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.
Sponsor Bağlantı
    yeni 10
Benzer Konular
İsimden Telefon Numarası Bulunurmu? Bulma isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!