-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Justin Bieber Nasıl Bir Sevgili Olmasını İstiyor?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Justin Bieber Nasıl Bir Sevgili Olmasını İstiyor? Justin Bieberin Sevgilisinin Özellikleri neler olmalıdır, Boyu Kilosu Tipi nasıl Olmalı, Nasıl Kızlardan hoşlanıyor merak ediyorsanız eğer işte merak ettiğiniz soruların cevapları.

Çoğu kızın rüyalarını süsleyen Justin Bieber’ın sevgili konusundaki düşüncelerini tam olarak bilmemekle birlikte şu tüyolarda gözlerden kaçmadı.

justin bieber ve sevgilisi

Justin Bieber’in kızlar hakkında bazı düşünceleri;

  • Justin bütün kızların çok güzel olduğunu söylüyor.Fakat kendisinden 2 yaş küçük ya da büyük kızları daha çok tercih ediyormuş.
  • Justin kendinden hoşlanan kızları hemen anlıyormuş ve onlarla kısa süreli flört bile ediyormuş.Ama ciddi bir ilişki olucak kadar kimseye umut vermiyormuş.
  • Justin,Miley Cyrus’un tatlı bir kız olduğunu ama kesinlikle kendi tipi olmadığını söylüyor.Selena Gomez’i ise beğendini ama onunlada arasında bir şey olmadığını ve olmayacağını belirtiyor.
  • Kızlarda en sevmediği şey Uug marka ayakkabılar ve kocaman güneş gözlükleri.
  • ”Beni Taklit Eden Kızlardan Hoşlanmıyorum.Yani Nasıl Giyiniyorsam Öyle Giyiniyorlar,Bu Bence Pekte Hoş Değil.”

Vikipedi & Bilgi Yuvası

Nasıl Buldular: justin bieber nasıl bir sevgili istiyorjustin bieber nasıl kızlardan hoşlanırjustin bieberin sevgilisi nasıl olmalıjustin bieber rüyasındaki kızjastin bibın gerçke sevgilus kim?justin bieber nasıl bir kızdan hoşlanırjustin bieber nasil bir asikjustin bieber kızların neresinden hoşlanırjustin bieber hoşlandığı kız tipijustın bıeber suan nerede yasıyor
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Justin Bieber Nasıl Bir Sevgili Olmasını İstiyor? SerdarHan tarafından 20 Nisan 2013 tarihinde , Diziler - Kadın Proğramları - Magazin Haberleri kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Justin Bieber Nasıl Bir Sevgili Olmasını İstiyor? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.