-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Kadınlar İçin En İyi ve En Kaliteli Nemlendirici Kremler


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Cildinize Uygun En İyi Nemlendirici Kremler

Kadın güzelliğine dair paylaşımlarımıza en iyi nemlendirici kremler hangisidir. Nemlendirici krem nasıl seçilir ve nasıl kullanılır sorusunun yanıtı ile evde doğal nemlendirici hazırlamak nasıl yapılır sorusun yanıtını sunarak devam ediyoruz.

Cilt analizine en uygun en ideal zaman sabah. Sabah yüz yıkandıktan sonra cildin kuruyup kendini nemlendirecek sürenin geçmesi gerek. Yüz yıkanıp kuruduktan 20-30 dakika sonra cilt analiz için uygundur.

Güneşten koruyucuların hem cilde nem verdiğini hem de güneşten koruduğunu kaydeden Amato,Yani güneşten koruyucular nemlendirici olarak kullanılabilir ve üzerine de rahatlıkla makyaj yapılabilir.

Losyon kıvamında olan, üzerinde şehiriçi güneşten koruyucu yazanlar hem kolay sürülür, makyaja uygundur.

Üstelik FDA, sadece güneşten koruyucular ile meyve asitlerine anti-aging onayı verdi. Diğer ürünlerin hiçbirinde bu onay yok, yaşlandırmayı geciktirir onayları yok ama ama botoks etkisi, uzay etkisi yapıyor, iddiaları var.

...

Doğal nemlendirici krem

Nemlendirici krem yapmak için bir havucu blendırda iyice ezerek yarım yemek kaşığı zeytinyağı ile karıştırdıktan sonra yüzünüze sürün. 15 dakika bekleyin.

Yüzünüzü duruladıktan sonra temizleme sütüne batırdığınız pamukla cildinizi silin. Bu doğal nemlendirici kremi cildinizi beslemek ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz Eğer cildiniz aşırı kuruysa zeytinyağı miktarını 1-2 kaşığa çıkartabilirsiniz.

 

Bir önceki makalemiz olan Saç bakımı nasıl yapılır canlı Parlak Saçlara Nasıl Sahip Olurum başlıklı makalemizde parlak saçlar, saç bakımı ve saç kesimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: kaliteli bir nemlendirici kremen kaliteli nemlendiricileren kalitelinemlendirici kremkaliteli nemlenfiricinemlenfirici krem en iyisi hangisidir

Kadınlar İçin En İyi ve En Kaliteli Nemlendirici Kremler SerdarHan tarafından 1 Mayıs 2012 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Kadınlar İçin En İyi ve En Kaliteli Nemlendirici Kremler isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!