-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Karagül Dizisi Konusu,Özeti,Oyuncuları Kimlerdir,Resimleri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Karagül Dizisi Oyuncuları Listesi,Karagül Dizisi Konusu,Özeti,Oyuncuları Kimlerdir,Resimleri ve Çekildiği yer hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Sizlerde konumuza yorum kısmından katkıda bulunabilirsiniz.


Karagül Dizisi Oyuncuları İsimleri

Avşar Film, yeni bir projenin hazırlıklarına başladı. BUndan önce lalae devri ve yer gök aşk dizilerine imza atan Avşar film yeni dizisi için son hızla çalışıyor. Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, “Karagül sadece Halfeti yöresinde yetişen, oraya özgü bir gül. Bu gülün hikayesini anlatacağız. Çok acıklı bir öykü” diyerek yeni dizisinin ipuclarını verdi.

“Karagül” dizisinin başrolünde Şebnem Bozoklu,

Özlem Conker ve

Yavuz Bingöl oynayacak.

Karagül Dizisi Hikayesi

Karagül Dizisi Konusu Ne

Avşar filmin yapımcılığında ekranlara gelecek Karagül dizisi; Çaresiz bir kadının hikayesi anlatılacak. “Karagül” dizisinin başrolünde Şebnem Bozoklu, Özlem Conker ve Yavuz Bingöl oynayacak.“Karagül” dizisi için hazırlıklarını sürdüren Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, “Karagül” dizisi için de Halfeti’de konaklar ve gül tarlası yaptırıyor.

Avşar Film’in patronu Şükrü Avşar, “Karagül sadece Halfeti yöresinde yetişen, oraya özgü bir gül. Bu gülün hikayesini anlatacağız. Çok acıklı bir öykü” diyerek yeni dizisinin ipuclarını verdi.

Alternatif Başlıklar : karagül dizisi nerede çekiliyorkaragul nerede cekiliyorkaragül dizisi nerede çekildikaragül nerde çekiliyorkaragül nerede çekildikaragül dizisi nerde çekiliyorKaragül filmi nerede çekiliyorkaragul nerde cekildikaragül dizisi nerde çekildikaragül filmi nerede çekildi

Karagül Dizisi Konusu,Özeti,Oyuncuları Kimlerdir,Resimleri SerdarHan tarafından 10 Kasım 2012 tarihinde , Diziler - Kadın Proğramları - Magazin Haberleri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Karagül Dizisi Konusu,Özeti,Oyuncuları Kimlerdir,Resimleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s