-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Kolpa grubunun Üyelerinin İsimleri ve Hayatları Hakkında Bilgi Biyografileri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Kolpa şarkıları ve albümlerihakkında bilgi biyografisi,Kolpa grubunun Üyelerinin İsimleri ve Hayatları Hakkında Bilgi Biyografilerini sizlere kısaca özet olarak sunmak istiyoruz.

kolpa müzik gurubu ne zaman nerede nasıl kuruldu?

Kolpa Adana`da geçirdikleri lise yıllarına dayanan Kolpa; 2004 yılında İstanbul’da Bora Yeter bas ve Barış Yurtçu vokal tarafından kuruldu.Kolpa 2007 yılında ise gitarda Dinçer Çetin`in yerine yine baska bir lise arkadaşları Cenk Taner Dönmez`in geçmesiyle grup ilk albümün kayıtlarında yer alan 3 kişilik kadroya ulaştı.

Prodüktörlüğünü Matthew Erdem`in yaptığı bu albüm Pasaj Müzik`in alt markası Mucize İşler tarafından piyasaya sürüldü. Sayende ve Koşa Koşa şarkılarına çekilen video kliplerden sonra Kolpa`nın kadrosu davulda Samuray Gökçe`nin de gruba katılımıyla son halini aldı.Kolpa 2010 Şubat ayında kayıtlarına başladığı 5 cover şarkıdan oluşan maxi single albüm MAXIMUMu ise 4 haftalık kısa bir süre sonunda 23 Mart 2010 tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya sürüldü. Bu albümün ilk video klip şarkısı Böyle Ayrılık Olmaz müzik kanallarında ve türkçe müzik radyolarında yayınlanmaya devam ediyor.


Bilgi Yuvası & Vikipedi TR kim kimdir biyografi ansiklopedisi

Bir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : kolpa grubunun isimlerikolpa grubu isimleriKolpa isimlerikolpa grubukolpa uyelerinin isimlerikolpa grubu hakkında bilgikolpa grubunun üyelerinin isimlericenk taner dönmez biyografikolpa grubu adlarıkolpa grup isimleri

Kolpa grubunun Üyelerinin İsimleri ve Hayatları Hakkında Bilgi Biyografileri SerdarHan tarafından 30 Mayıs 2013 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Kolpa grubunun Üyelerinin İsimleri ve Hayatları Hakkında Bilgi Biyografileri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s