30.05.2013  SerdarHan

Kolpa grubunun Üyelerinin İsimleri ve Hayatları Hakkında Bilgi Biyografileri--- Sponsor Reklamlar ---

Kolpa şarkıları ve albümlerihakkında bilgi biyografisi,Kolpa grubunun Üyelerinin İsimleri ve Hayatları Hakkında Bilgi Biyografilerini sizlere kısaca özet olarak sunmak istiyoruz.

kolpa müzik gurubu ne zaman nerede nasıl kuruldu?

Kolpa Adana`da geçirdikleri lise yıllarına dayanan Kolpa; 2004 yılında İstanbul’da Bora Yeter bas ve Barış Yurtçu vokal tarafından kuruldu.Kolpa 2007 yılında ise gitarda Dinçer Çetin`in yerine yine baska bir lise arkadaşları Cenk Taner Dönmez`in geçmesiyle grup ilk albümün kayıtlarında yer alan 3 kişilik kadroya ulaştı.

Prodüktörlüğünü Matthew Erdem`in yaptığı bu albüm Pasaj Müzik`in alt markası Mucize İşler tarafından piyasaya sürüldü. Sayende ve Koşa Koşa şarkılarına çekilen video kliplerden sonra Kolpa`nın kadrosu davulda Samuray Gökçe`nin de gruba katılımıyla son halini aldı.Kolpa 2010 Şubat ayında kayıtlarına başladığı 5 cover şarkıdan oluşan maxi single albüm MAXIMUMu ise 4 haftalık kısa bir süre sonunda 23 Mart 2010 tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya sürüldü. Bu albümün ilk video klip şarkısı Böyle Ayrılık Olmaz müzik kanallarında ve türkçe müzik radyolarında yayınlanmaya devam ediyor.


Bilgi Yuvası & Vikipedi TR kim kimdir biyografi ansiklopedisi
Bir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : kolpa grubunun isimlerikolpa grubu isimlerikolpa grubuKolpa isimlerikolpa uyelerinin isimlerikolpa grubu hakkında bilgikolpa grup üyeleri isimlericenk taner dönmez biyografikolpa grubunun üyelerinin isimlerikolpa grubu adları

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bilgi Yuvası Hayata Dair Bilgi