Kurşun Bilal Leyla Göksun Kimdir, HayatıLeyla Göksun Biyografi

Merhaba arkadaşlar yeni sezonun en bomba dizilerinden olacak gibi duran Kurşun Bilal Dizisinin Başrol oyuncularından Leyla Göksun Nereli,Leyla Göksün KAç Yaşında,Leyla Göksunun Sevgilisi Kim,Leylal Göksunun boyu kaç gibi soruların yanıtını kısaca size vermek istiyoruz.

Leyla Göksun 19.07.1983 İstanbul’da Doğdu.

2006 Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.

Deli Saraylı, Doktorlar, Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol aldı.Birde Dabbe filminde rol almıştır.

Leyla Göksun Fotoğrafları, leyla göksun kimdir

Oyunculukla tanıştığı yer, ortaokulda zaman geçirdiği tiyatro kulübü. O küçük sahneden, “Kendimi en rahat ve mutlu hissettiğim yer” diye söz ederken, 2007?de Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nden aldığı diplomanın öyküsünü şöyle açıklıyor: “Aslında hedefim, kurumsal dünyanın bir parçası olmaktı. Babam yıllarca uluslararası pazarlama yöneticiliği yaptı. Evde hep ürün pazarlama tekniklerini konuşurduk. Çok hoşuma giderdi.”

Oyunculuk ağır bastı.

Oyunculuğun ağır bastığını kendine itiraf ettikten sonra, fotomodellik yapmak için bir ajansla anlaştı. Ajans sayesinde gelen teklifin, kaderini yeniden yazdığını anlatıyor: “Kurtlar Vadisi Pusu için görüşmeye gittikten birkaç ay sonra, Gönül karakteri için seçildiğimi söylediler. Ertesi sabah çalışmayı en çok istediğim şirketten, istediğim pozisyon için kabul edildiğimi öğrendim. O gece hiç uyumadan düşündüm ve oyunculuğu seçtim.” Yolun başında olanlara ilk tavsiyesi, yeteneğini sorgulayıp, ardından eğitim almak. Zaten kendisi de hiç vakit kaybetmeden soluğu Can Gürzap’ın “Diyalog” isimli oyunculuk kursunda aldığını söylüyor. “Akademi Kenter’de Yıldız Kenter’den aldığı oyunculuk dersleri de cebinde. Şimdilerde çok mutlu; çünkü oynamayı en çok istediği rollerden biriyle izleyici karşısında.”

*Deli Saraylı dizisinde ‘Lady Betty’ karakterini canlandıran Göksun,
“Lady Betty, şaşkın bir kızdı. Bambaşka bir karakterdi. Bu daha doğal bir karakter. Oyunculuk yapıyor olmanın eğlenceli kısmı bu” diye konuştu.

Kurşun Bilal dizisinde başrolü Gökhan Mumcu ile paylaşacak olan Leyla Göksun performansı ile göz dolduracağını ümit ediyoruz.


Kurşun Bilal Leyla Göksun Kimdir, Hayatı SerdarHan tarafından 17 Temmuz 2011 tarihinde , Diziler - Kadın Proğramları - Magazin Haberleri kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Kurşun Bilal Leyla Göksun Kimdir, Hayatı isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.