-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Kuveyt Türk Bankası İş Başvurusu 2012


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Kuveyt Türk Personel Alımları

Kuveyt Türk Bankası Personel Alımları, Memur Alımları, Özel Güvenlik Görevlisi Alımları Hakkında Merak edilenlerin Tamamını yanıtlamak ve sizlere iş başvurunuzda bilgi vermek amacıyla bir bilgi notu hazırladık. Yazımız Sonunda Bulunan Linklerden Banka Resmi web Sitesi Üzerinden İş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Türkiye’nin farklı imajı ile gücünü yansıtan bankası Kuveyt Türk bankasında çalışmak ister misiniz? Kuveyt Türk iş başvuru formuna ulaşmak ve insan kaynakları hakkında detaylı bilgi edinmek için gösterdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Kuveyt Türk memur alımları ve güvenlik görevlisi alımları haberleri için burayı takip ediniz. Yeni gelişme ve iş ilanları için en aşağıdaki linke tıklayıp takip ediniz

KUVEYT TÜRK’te İnsan Kaynakları Müdürlüğü Organizasyon ve Kalite Geliştirme Müdürlüğü, Kurum adına stratejik bir görevi yerine getirir. Kurumun öncelikli hedef ve politikaları doğrultusunda başarıya ve sürekli gelişmeye endeksli bir İnsan Kaynakları politikası izler.

KUVEYT TÜRK kurumsallaşmış organizasyonu ve güçlü finansal yapısı ile tüm bankacılık hizmetlerini yerine getiren hizmet, misyon ve vizyonlarını belirlemiş olarak modern İnsan Kaynakları yönetimini profesyonelce uygulamaktadır.

KUVEYT TÜRK çalışanlarına sürekli gelişme, yaptıkları işin sahibi olma ve her düzeyde temsil imkanı verir. Çalışanların temel bankacılık hizmetlerini öğrenmelerinde, yöneticilik yeteneklerinin geliştirilmesinde, değişen teknolojilerin takibinde bir okul olma niteliği ile eğitim hizmetlerini sürekli kılar. İnsan Kaynakları Organizasyon ve Kalite Geliştirme Müdürlüğünde performans değerlendirmeleri, ücretlendirme ve ücret sistemleri, terfiler, kariyer planlamaları, ödül teşvik ve ceza sistemlerimizin tümü çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekliyici temellere dayandırılmıştır.

KUVEYT TÜRK’de çalışan meslek personelinin yaş ortalamaları 32′un altındadır, öğrenimleri açısından çalışanlarımızın %74′si üniversite mezunudur.

Kişisel hedeflerini Kurumsal hedefler ile birleştirebilen, sürekli eğitim programları ile kendini geliştirmek ve performansı ile kariyerini belirlemek isteyen, eğitim süresi en az 4 yıl olan fakültelerin İşletme, İktisat Endüstri ve Elektronik bölümlerinden iyi derece ile mezun olan, İngilizce’ye hakim, Kurum Kültürüne uyum becerisine sahip, askerlik hizmetini yerine getirmiş, Kurum içi değerlendirme yoluyla üst görevler için yetiştirilmek üzere genç bankacı adaylarına, KUVEYT TÜRK kariyer imkanı sağlamaktadır.

KUVEYT TÜRK, işe kabul isteklerini bilgi havuzunda toplar, bu havuzda biriken adaylar arasında yapılan sınavlar değerlendirilir ve personel ihtiyaçları bu yolla karşılanır.

Kuveyt Türk, iç ve dış müşteri memnuniyetine önem veren, takım çalışmasında başarılı, iletişim ve ikna becerileri kuvvetli, başarı odaklı ve faizsiz bankacılıkta çalışmaya istekli kişilerin çalışmak istediği bir bankadır.

Her biri alanlarında uzman kişilerden oluşan işe alım ekibimiz birden çok işe alım tekniği uygulayarak belirtilen özellikteki kişilerin işe alımını gerçekleştirmektedir. Doğru işe doğru adayın yerleştirilmesi için yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek sınavları, grup mülakatları, vaka çalışmaları, kişilik testleri vb. envanterler ile işe alım süreci yürütülmektedir. Uygulama sonucu olumlu olan adaylar İşe Alım Komitesi tarafından değerlendirilerek süreç sonuçlandırılmaktadır.

Adaylar internet sitesinden kısa özgeçmişlerini oluşturarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerindeki başvurular pozisyon için aranan öğrenim durumu, iş tecrübesi vb. hususlar dikkate alınarak olumlu adaylar işe alım sürecine tabi olur.

Genel iş başvurusu yapmak için tıklayın!

Güncel iş ilanlarını görmek için tıklayın!
Bilgi yuvası Kariyer

Alternatif Başlıklar : kuveyt türk staj başvurusu 2013kuveyt türk personel alımı 2013kuveyt türk bankası iş başvurusukuveyt türk güvenlik görevlisi alımı iş başvurusu 2012kuveyt trk bankas2013 2014 banka sınavları2013-2014 banka sınavlarıkuveyt türk iş başvurusu 2012kuveyt türk güvenlik müdürüinsankaynaklarısıtajerisbasvurusukuveytbank

Kuveyt Türk Bankası İş Başvurusu 2012 SerdarHan tarafından 3 Ekim 2011 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Kuveyt Türk Bankası İş Başvurusu 2012 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim