-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Murat Boz Kimdir, Kaç Yaşında , Göz Rengi, Nereli,Resimleri,Hayatı Hakkında Bilgi


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

MuraT Boz ve Murat Boz Kimdir, Kaç Yaşında , Göz Rengi, Nereli,Resimleri,Hayatı Hakkında Bilgileri sizlere özet ve kısa bir biçimde en son resimleri ile sunmak istiyoruz.
MuraT Boz Kimdir ?
MuraT Boz Biyografisi

Biyografi

7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak’ta doğan Murat Boz, 1996 yılında İstanbul’a gelerek Güzel Sanatlar Lisesi eğitimini burada tamamladı. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi ve Cemal Reşit Rey’de vokalist olarak performanslarda bulunan Boz, 1998 senesinde Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği “Liseler Arası Müzik ve Halk Oyunları Yarışması”nda birinci oldu.

1999 senesinde Bilgi Üniversitesi’nde ‘Caz Vokal Bölümü’nü kazanan Fadil Ali, 2003 senesinden beri İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Şu ana kadar Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Nil Karaibrahimgil, Grup Hepsi ve Hande Yener gibi sanatçıların sahne performanslarında ve albümlerinde yer alan Boz, aynı zamanda birçok reklam müziğinde de bulundu (McDonalds, İstikbal, Cola Turka).

2006 yılında “Aşkı Bulamam Ben” adlı single’ını yayınlayan Murat Boz, 2007 senesinde de “Maximum” adlı ilk albümünü piyasaya sürdü. “Aşkı Bulamam Ben” single’ı ile müzik çevresinden beğeni toplamayı başaran Boz, albümün prodüktörlüğünde Ozan Çolakoğlu yönetimindeki Sarı Ev ile birlikte çalıştı. Stardium Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan albümden ilk video klip çalışması albümle aynı ismi taşıyan parçaya seçilirken, sanatçı video klibin yönetmenliğini de üstlendi. 2007 senesinin Ağustos’unda Püf adlı şarkısının klibini çekti.

Murat Boz 2008’deki bir konserinde etek giymiş ve medyada giydiği etekle yer almıştır.

Diskografi
Albümler
2007 Maximum Stardium

Single’lar
Yıl Albüm kapağı Albüm adı Yapımcı
2006 Aşkı Bulamam Ben Stardium
2008 Uçurum DSM

Murat Bozun En Yeni Resimleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : murat bozun göz rengimurat boz göz rengimurat bozun hayatimurat boz kimdirmurat boz un göz rengimurat bozun gözleri ne renkmurat bozun göz rengi nedirmurat boz hayatı hakkında bilgimurat boz göz rengi nedirmurat boz gözleri ne renk

Murat Boz Kimdir, Kaç Yaşında , Göz Rengi, Nereli,Resimleri,Hayatı Hakkında Bilgi SerdarHan tarafından 26 Kasım 2012 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Murat Boz Kimdir, Kaç Yaşında , Göz Rengi, Nereli,Resimleri,Hayatı Hakkında Bilgi isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.