Mustafa Ceceli Kimdir-Mustafa Cecelinin Hayatı, Memleketi Neresi, Yaşı Kaç



Mustafa Ceceli kimdir yaşam öyküsü ve resimleri ile Mustafa Ceceli Kimdir-Mustafa Cecelinin Hayatı, Memleketi Neresi, Yaşı Kaçtır sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz.

Mustafa Ceceli nereli kaç  yaşında,

Mustafa Ceceli 2 Kasım 1980’de Ankara’da dünyaya geldi.. Mustafa Ceceli’nin müziğe olan ilgisi ailesi tarafından çokküçük yaşlarında farkedildi. 6 yaşında piyano ile tanışan Ceceli’ye, almış olduğu 2 yıllık piyano eğitimi sonrası öğretmeni konservatuar eğitimi almasını önerdi. Lise yıllarında amatör olarak düzenlemeler yapmaya başladı.Üniversite sınavında Ankara Üniversitesi Veteriner Hekimliği bölümünü kazananMustafa Ceceliaynı dönemde arkadaşlarının kurmuş olduğu bir grupta keyboard çalmaya başladı.Mustafa Ceceli Bir taraftan da albüm yapmak isteyen sanatçılara demo kayıtlar hazırladı. Fakültenin 3. yılında tekrar üniversite sınavına girerek Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nü kazandı ve Ankara’daki müzik hayatını noktalayarak İstanbul’a geldi.

Mustafa Ceceli İstanbul’a gelişinin ardından Cenk Eren’in vokalistliğini yapan Merih Ermakastar’ın şarkılarına düzenlemeler yaparak profesyonel aranjörlük hayatına adım attı.Mustafa Ceceli Piyasaya çıkan bu albümle birlikte Ozan Doğulu ile tanıştı ve o dönemde hazırlanmakta olan Kenan Doğulu’nun Demedi Deme albümündeki Aklım Karıştı şarkısının düzenlemesini yaptı.

Bir önceki makalemiz olan Kıl dönmesi Nedir,nasıl tedavi edilir?Tedavi Yöntemleri başlıklı makalemizde kıl batması tedavisi, kıl dönmesi nedir ve kıl dönmesi tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Mustafa Ceceli Kimdir-Mustafa Cecelinin Hayatı, Memleketi Neresi, Yaşı Kaç SerdarHan tarafından 17 Aralık 2012 tarihinde , Biyografiler kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Mustafa Ceceli Kimdir-Mustafa Cecelinin Hayatı, Memleketi Neresi, Yaşı Kaç isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.