-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Okullarda Devamsızlık Hakkı Kaç Gün 2013-2014


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

2013 Okullarda Devamsızlık Hakkı Kaç Gün 2013-2014-2013

Öğrenci kardeşlerimizin en çok merak ettiği konuların başında bu gelmektedir.Özelliklede Devamsızlıktan sınıftan kalmaktan korkan öğrenci kardeşlerimiz için bu merakı gidermeye çalışalım. Lise öğrencilerin 20 gün normal, 25 gün de raporlu olmak üzere toplam 45 günlük devamsızlık hakkı vardır.

İlköğretim okullarında devamsızlık sınırı olmamakla birlikte , öğrencinin başarılı olması ve yazılı sınavlarını tamamlaması halinde devamsızlığın dikkate alınmamaktadır.

Alternatif Başlıklar : devamsızlıktan sınıfta kalmailköğretim devamsızlık hakkı kaç gündevamsızlık sınırı 2012liselerde devamsızlık hakkı kaç gün 2012ilköğretim devamsızlık hakkı kaç gün 201212 sınıf devamsızlık hakkı 2012devamsızlık kaç gün 2012ilkokullarda devamsızlık kaç günlise son sınıflara devamsızlık hakkı 2012devamsızlıktan sınıfta kalmak

Okullarda Devamsızlık Hakkı Kaç Gün 2013-2014 SerdarHan tarafından 16 Mayıs 2011 tarihinde , Eğitim kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
  yeni 10
Benzer Konular
Okullarda Devamsızlık Hakkı Kaç Gün 2013-2014 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
15 responses to “Okullarda Devamsızlık Hakkı Kaç Gün 2013-2014”
 1. önder kocabaş diyor ki:

  benim şu an 20 gün devamsızlığım var sınıfta kalırmıyım acaba bana yardımcı olun lütfen

 2. SerdarHan diyor ki:

  İnşallah kalmazsın

 3. 7-E diyor ki:

  arkadaşlar dersleriniz iyise devamsızlığa bakılmıyormuş benim iyi 25.5 devamsızlığım var kalmayacağım anlaşılan geçen senede 21 di kalmadım

 4. tarık kurkmazlı diyor ki:

  benim tam 20 günüm oldu ama teşekkür alıyorum sınıfta kalmam dimi

 5. neslihan diyor ki:

  kalamak için okulla görüşmek mi gerekiyor

 6. neslihan diyor ki:

  kalmamak için okulla görüşmekmi gerekiyor???

 7. okan ackgz diyor ki:

  arkadaslar benım tam gun 21 yarım gunlerle 28 gun 2 zayıfla geçıyodum ama bıraktılar napmam gerek yardım edın mıllı egıtıme dılekçe yazsam olurmu cunku arkadasımın 40 gundu geçırdıler

 8. Mehmet diyor ki:

  Arkadaşlar 25 gün devamsızlığım var. 5 6 tanede zayıf ama 2. döneme düzeltiirsem. geçerim dimi he bu arada 8. sınıfım.

 9. Osman diyor ki:

  BENM 28 gün_ devamsızlığım vardı Kalırmıym ? 8. SNF liseye gececem sbs de iyi : 390 aldım 370 aldm
  GEÇERMİYİM

 10. burak diyor ki:

  osman yandın olum seni atmazlarsa şiansın vardır ben,im arkadaşı 23gün devamsızlından attılar :S

 11. irem diyor ki:

  Arkadaşlar benim devamsızlık 27 gün, derslerim idare ediyor. zayıfım hiç yok. sınıfta kalır mıyım? okulda bir vukuatım da yok, gayet sorunsuz bir öğrenciyim devamsızlık hariç. kalır mıyım lütfen bilgisi olanlar yardım edin? :( :( çok teşekkür ederim.

 12. hatice diyor ki:

  benim ikisinin toplamı 22 gün oluyor kalmam diyilmi

 13. Muzaffer Adugüzel diyor ki:

  Arkadaşlar ilköğretim 7.sınıf öğrencisiyim 26 gün devamsızlığım var kalırmıyım…notlarım 2 3 4 5 arası…

 14. Utku İnce diyor ki:

  (4.sınıf) Arkadaşlar Ben Okula 15 gün Gitmedim ve 5 gün önceden tatile gideceğim sizce Kalırmıyım

  Maile Cevap Yazın ukkuince@hotmail.com

  Veya Burda

  İyi Günler……
  😀

 15. Erol diyor ki:

  Arkadaşlar bakın özellikle utku merak etme ama tedbiri elden bırakma bizim zamanımızda adamlar 20 günü geçerdi ilköğretim kalmazdı.Ama okul takımı gibi şeyler vardı ilköğretim öyle kolay kolay bırakmazlar ama kesinlik 20 günü geçirmeyin geçirdiğiniz anda gidin müdürle konuşun utanmayın nede olsa hayatınızın belki dönüm noktası kızarsada kızsın konuşun ama uttanmayın hadi diyelim 20 günü geçti sınıfta kaldınız müdür de bişey yapamıyor hemen gidin geçmişe rapor alın gidin verin okula ama geçmişe rapor vermek biraz pahalıya patlar kesinlikle devamsızlık yapmanızı tavsiye etmiyorum dediklerim sadece kendi düşüncemdir sorumluluk almam.İlk öğretim biraz rahatdır sınıftada kolay kolay kalınmaz saten kalma diyede birşey eğer çok çok büyük birşey yapmazsanız saten kalmazısınz fakat çalışmassanız bu seferde lisede kesinlikle kalma olasılığnıız %90 gibi birşey yok kalmam diyorsanız tamamen yalan aynısı bende oldu ilköğretimde notlar kötü lisede sınıf ta kaldım sonradan akıllandım kesinlikle derslerinize atılın arkadaşlar ileride çok pişman olursunuz öğüt vermek istemiyorum ama gerçektende insan çok pişman oluyor. Bir misafirliğe gittiğinizde sen okuyormusun dediğinde yok ben okumuyorum demek ne akdar insana koyuyor adam yerine bile koymuyorlar.Birde hiç bir işe giremiyorsun nereye gitsen yok kardeşim iş diyorlar biz sizi arıyacaz diyorlar hep aynı teraneler.Oyüzden ne yapın ne edin çalışsın bakın 90 gün size ne akdar rahat gelicek günde 10 dk da olsa yazın o kadar rahat olucaksınız ki kimseler keyfinizi bozamayacak ders konusu açıldığında içiniz rahat olucak bu sene napacam demiyeceksiniz.Şimdi bunu okuyup sakın hemen saatlerce ders çalışmayın 1 gün sonra bıkarsınız gidin 10 dk çalışın yatın keyfinize bakın yarında 15 dk çalışın sonra tekrar istediğinizi yapın sonrak i gün 20 dk ondan sonra bütün gün yine senin sonra 30-45 arası çalışın nedir ki oturduğun yerde hatta yatarak ama aklını vererek çalış sonraki zamanlarda artık ders çalışmak isteyeceksin eğer ders çalışmamışsan bu zamana kadar 30 dk arayla her gün çalış o kadar iyi geliyor kiş insana arkadaşlar sakın cahil olmayın hayatınızı düşünün ilerleyen yaşlarda her gün keyif içinde mi yatcaksınız yoksa inşşaatlarda beliniz mi kopucak seçim sizin.
  Hadi Eyvallah.

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.