-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Özlem Sözleri-Özlem Dolu Sözler-Özlem Yazıları kısa-Özlem Mesajları


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Özlem Sözleri-Özlem Dolu Sözler-Özlem Yazıları kısa-Özlem Mesajları

Sevgiye dair yazıları,Özlemeye ve Hasrete dair yazıları paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlerde burada Kendi özlem yazılarınızı sözlerinizi ve mesajlarınızı paylaşabilir sevginizi anlatabilirsiniz.

Hazır özlem hasret mesajları sayfası – Bu sayfamızda sizlere çok yeni ve değişik özlem mesajları hazırlamaya çalıştık..Sizinde burada olmayan farklı özlem mesajlarınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz..Buyrun özlem mesajları:

Beklemek güzeldir güzelim Dönecekse eger beklenen…. Özlemek güzeldir güzelim Özlüyorsa eger özlenen..

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya çiksa keske…

Özledigim ne sensin ne de bir baskasi… özledigim gerçekten hissetmeden bana “seni seviyorum” demeyecek biri..

Hani insan aglamak ister, Gözlerinden yas gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülmez! Hani birini bekler o hiç gelmez! Iste o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

Gözlerimi kapattigim an gözümün önünde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim gölgem gibisin peki ya ben senin için neyim söylermisin ?

Özlem bence ne bir seye duyulan hasret nede ulu bir arzulayis. O bence içten içe aglayis yada senden ayri yasayis…

Yasamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak degildir. Sen yokken bile seni yürekte yasatabilmektir…

ilik bir rüzgar esti buradan, nereden estigini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklima sen geldin cünki özlenen sendin. birtanem Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Baliklarin sevgisini bilirmisin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende simdi sana dokunamiyorum çünkü sen hep yüregimdesin.

Bir önceki Makalemiz olan Yalnızlık sözleri-Yalnızlık sözleri Kısa-Yalnızlık sözleri Uzun-Yalnızlık Mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nasıl Buldular: hasrete dair yazılarbabaya özlem dolu sözlerözlem dolu sözler kısaözlem yazılari kısababaya özlem dolu yazılarözlem dolu yazıları kısaözlem isimli değişik yazılarözlem dolu uzun yazılarözlem dolu kısa sözlerkısa özlem yazıları
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Özlem Sözleri-Özlem Dolu Sözler-Özlem Yazıları kısa-Özlem Mesajları SerdarHan tarafından 14 Mayıs 2011 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Özlem Sözleri-Özlem Dolu Sözler-Özlem Yazıları kısa-Özlem Mesajları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.