30.09.2012  SerdarHan

Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ?--- Sponsor Reklamlar ---

Fasulye Pamukta Nasıl Yetiştirilir konusu hep merak edilmiştir. Okul yıllarında bize verilen bu ödev ile ilgili kısa bilgi vermek istiyoruz sizleri.

ortaokul, lise zamanlarında biyoloji dersinde verilen ödevlerden biridir. pamuğun içine fasulye konulup, ıslatılarak karanlık bir ortama bırakılır. gün aşırı pamuk kontrol edilir ve kurumaması için sulanır. bu işlem sırasında pamuk açılmaz ve fasulyenin hava almaması istenir. böyle devam edilirse 2-3 güne kalmaz kökler filiz verir. köklerin uçları yaprak açacak kadar büyüdüğünde bunlar çıkarılıp toprağa ekilir.

Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? Hakkında özet ve kısa Bilgileri sizlere sunduk umarım yararlı olmuştur.
Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : pamukta fasulye nasıl ekilirpamukta fasulye kaç günde yetişirpamukta fasülye nasil yetistirilirpamuk icinde fasulye yetistirme detaylaripamukta fasulye nasıl yetiştirilir vikipedipamukla fasulye nasıl yetiştirilir kaç günde çimlenirfasulye nasil ekilir pamukpamuğa fasulye nasıl ekilirpamukta fasulye kaç günde çimlenirfasulye şansına buyurmu

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları

“Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ?” için bir cevap

  1. idil yumusak diyor ki:

    cok tesekkur edrız yardmcı oldu

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Bilgi Yuvası Hayata Dair Bilgi