-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Fasulye Pamukta Nasıl Yetiştirilir konusu hep merak edilmiştir. Okul yıllarında bize verilen bu ödev ile ilgili kısa bilgi vermek istiyoruz sizleri.

ortaokul, lise zamanlarında biyoloji dersinde verilen ödevlerden biridir. pamuğun içine fasulye konulup, ıslatılarak karanlık bir ortama bırakılır. gün aşırı pamuk kontrol edilir ve kurumaması için sulanır. bu işlem sırasında pamuk açılmaz ve fasulyenin hava almaması istenir. böyle devam edilirse 2-3 güne kalmaz kökler filiz verir. köklerin uçları yaprak açacak kadar büyüdüğünde bunlar çıkarılıp toprağa ekilir.

Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? Hakkında özet ve kısa Bilgileri sizlere sunduk umarım yararlı olmuştur.

Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : pamukta fasulye nasıl ekilirpamukta fasulye kaç günde yetişirpamukta fasülye nasil yetistirilirpamuk icinde fasulye yetistirme detaylaripamukla fasulye nasıl yetiştirilir kaç günde çimlenirpamukta fasulye nasıl yetiştirilir vikipedipamuğa fasulye nasıl ekilirpamukta fasulye kaç günde çimlenirfasulye nasil ekilir pamukkaranlıkta fasulye neden çok büyür

Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? SerdarHan tarafından 30 Eylül 2012 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Pamuk Üzerinde Fasulye Nasıl Yetiştirilir ?”
  1. idil yumusak diyor ki:

    cok tesekkur edrız yardmcı oldu

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s