-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Polise 500 Lira Zam Verilecek mi?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Polis Maaş Zamları ve Özlük Hakları 2012 – 2013

Bugün Sizlere Toplumumuzun Çalışma Saati ve Şartlarına Göre En Az Maaş Alan Meslek Gruplarının Başında Gelen Polis Teşkilatımız Hakkında Kısa Bir Görüşümü Sunmak İstiyorum Kendimce Polis Teşkilatının Sorunlarını Kısaca Sizlere Sunmak İstiyorum.  Yazımızın Son Kısmında Son Günlerde Her Yerde Karşımıza Çıkan Bir Gazete Haberini Sunuyorum. Ancak Bu Haberler Bana Çokta İnandırıcı Gelmiyor. Çünkü Her Yıl 10 Nisan Geldiğinde Polise Zam ve Özlük Hakları İle İlgili Haberler Çıkar, Bu Haberleri Gören Öğretmenler ve Diğer Memurlar Polis Yine Zam Aldı Der İsyan Eder ve Sonuç Olarak Polisimiz Hiç Bir Zam Almadan Yoluna Devam Eder. Tüm Memurlar 8/5 Çalışırken Polis Teşkilatında Yüzde 90 lık kesim 12/24 çalışır. Ek Görev Falan Derken Evinin Yolunun Unutur. Peki Bunun Çözümü Ne Diye Soracak Olursanız. Öncelikle Tüm Polislerin 8/24 Çalışma Esasına Göre Çalışması,Emeklilikte Derece Probleminin Çözülmesi ve Birde Mesai Ücretinin Hak Ettiği Ölçüde Verilmesidir.Ülkesi ve Milleti İçin Canını Feda Etmekten Çekinmeyen Türk Polisinin Her Zaman İçin Daha İyisini Hak Ettiğini Düşünüyoruz. Bu Yazıyı Okuyan Tüm Arkadaşlarımdan Ricam Şehit Olan Tüm Polis Arkadaşlarımız İçin Bir Fatiha Okumayı Çok Görmeyin..

Sizlerde Bu Konuda Kendi Görüşlerinizi Belirtmek İsterseniz Yorum Kısmından Bizlere İletirmisiniz.

Polis Zamları Hakkında Haberler

İçişleri Bakanlığı, polisleri yakından ilgilendiren ‘özlük’ hakları konusundaki kanun taslağını Maliye Bakanlığı’na gönderdi. Taslak 240 bin polis için zam umudu doğurdu. Ek gösterge, makam tazminatı, emniyet hizmetleri tazminatı ile fazla çalışma ücretlerini yeniden düzenleyen tasarı yasalaşırsa polislerin maaşı 500 ila bin 600 lira arasında zamlanacak.
EK GÖSTERGE ARTIYOR

Düzenleme, polislerin emekli aylıklarında da ciddi iyileştirme sağlayacak. Emniyet Teşkilatı‘ndaki en yüksek ek gösterge oranı 4300′den 6400′e yükselecek. Emniyet Genel Müdürü’nün ek gösterge oranı ise 7 bin 600′e çıkartılacak. Tasarıya göre; sadece İl Emniyet Müdürleri, Daire Başkanları ile Genel Müdür Yardımcıları’nın aldığı makam tazminatından her rütbedeki polis müdürleri faydalanacak. 1000-2000 olan makam tazminatları ise kademeli olarak 6 bine kadar yükseltilecek. 4′üncü sınıf müdürler bin, 3′üncü sınıf müdürler 2 bin, 2′nci sınıf müdürler 3 bin, 1′inci sınıf müdürler 4 bin 500, Emniyet Genel Müdür Yardımcıları ise 6 bin makam tazminatı alacak.

Bilgi Yuvası

Bir önceki makalemiz olan 2011 Yılında Kaç Polis Alınacak-PMYO lara Kaç Kişi Alınacak başlıklı makalemizde emniyet, polis ve polis memuru alımı 2011 hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: polise zam verilecekmipolise verilecek yeni zampolis haklar verilecek mipolise 500 lira zam ne zaman verilecek

Polise 500 Lira Zam Verilecek mi? SerdarHan tarafından 24 Mart 2012 tarihinde , Türk Polisi kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Polise 500 Lira Zam Verilecek mi? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
2 responses to “Polise 500 Lira Zam Verilecek mi?”
  1. servet diyor ki:

    kaç bin tane polis canını verdi… kac tane memur ölüme atladı … bunun hakkı para ile ölcülmez , para ilede yapılmaz… ama şu bir gercek ki memurlardan daha fazla para hak etikleri hiç şüphesiz… bu böyle olmalı kimse ağlamamalı…

  2. SerdarHan diyor ki:

    Para İle Yapılmaz Ama Polis Memurları Bence Hak ettikleri maaşı alamıyorlar.

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!