-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Rahim Uru Miyomların Bitkisel Tedavisi Ahmet Maranki


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Rahim Uru Miyomların Bitkisel Tedavisi Ahmet Maranki hocamızın önerdiği Bitkisel Rahim Uru Tedavisi yöntemini sizlere sunmak istiyoruz. Ancak öncelikle hekim kontrolünde hareket etmenin her zaman için önceliğiniz olması gerektiğini belirtelim. Öncelikle Miyom Nedir size kısaca açıklayalım. Bitkisel Miyom Tedavisi Nasıl Yapılır

Halk arasında “rahimde ur” olarak bilinen miyomlar aslında iyi huylu kitlelerdir. Yani kanser değildir.

Miyom kadınlık hormonu ile doğrudan ilişkilidir. Kadınlık hormonunun fazla olduğu dönemlerde, miyom büyüme eylimindedir. Kadınlık hormonunun az olduğu dönemlerde ise, yani menepozda, miyom küçülme eyliminde olur
Miyom veya miyomların büyümesi ise, uzun süreli ve fazla miktarda adet kanamaları, kansızlık, ağrı, sık sık idrara çıkma, kabızlık ve kısırlık gibi bir takım sorunlara yol açabilir.

Miyom, oldukça sık rastlanan sorundur.

Ancak; Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin önerdiği bitki tedavisi ile miyomlarınızı yok edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin Miyom Kürü :

* Aslan pençesi,

* Civan perçemi,

* İsteğe göre bal.

Yarım litre suyun içerisinde bir tutam aslanpençesi ilave edin. Belirli bir müddet kaynatıldıktan sonra. Ilımaya bırakılır. Daha sonra isteğe göre bal ile tatlandırılarak her sabah için.

Akşamları ise, yukarıda anlatılan kürden farklı olarak aslanpençesi yerine civanperçemi kullanarak yapın ve sadece akşamları için.

20 gün boyunca her sabah, aslanpençesi kürü ve her akşam, civanperçemi şeklinde aralıksız uygulayın. 20 gün sonunda bir hafta ara verin ve bir 20 gün gün daha uygulamaya devam edin.

Bu kür, hem,miyom, menopoz gibi kadın sorunlarınıza çare olurken, hemde bağışıklık sisteminin güçlendirir.

Bir önceki Makalemiz olan Sürekli Kavga Eden Tartışan Karı Kocanın Arasını Düzeltme Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nasıl Buldular: maranki com trwww maranki com trwww ahmet maranki com trpembe mavide miyom tedavisrahım uru için bitkisel çözümüwww maranki com tr miyom tedavisiaslan pencesi hormonlari duzeltirmirahimde ura bitkiseltedavirahimdeki ura bitkisel çözüm
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Rahim Uru Miyomların Bitkisel Tedavisi Ahmet Maranki SerdarHan tarafından 29 Ocak 2013 tarihinde , Alternatif Tıp kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Rahim Uru Miyomların Bitkisel Tedavisi Ahmet Maranki isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.