-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ? Rüyada Eşini Aldatmak Açıklaması Nedir Tabirini Sizlere detaylı bir biçimde sunmak istiyoruz.

Eğer rüyanızda eşinizi, nişanlınızı veya herhangi önemli birini aldattığınızı görmek, aldatmak, aldatırken görmek veya buna benzer ieçriklerde rüya görmek bir konuda suçluluk duyduğunuzu işaret eder. Bazı yorumcular buna bir konuda ihanetinizi de işaret ettiğini eklerler. Rüyada eişimi aldattım diyenlerin güven duyguları sarsılır. Ayrıca karşılığını göremeyecekleri konularla uğraşmak durumunda kalırlar. RÜyada eşi aldatmak cinsel yönden bir istek yoğunluğunu ve açlığını da işaret edebilir. Bazen evlenme tarihi yaklaşmış kişilerde de buna benzer rüyalar görülebilir.

aldatma,ihanet

Eğer rüyada siz değilde eşinizin veya paertneriizn sizi aldattığını görmüşseniz bu terkedilme korkusuna işaret eder. Bazen ilişkinize olan ilgi ve alakanın kaybolmaısna işaret ettiği de olur.

Herhangi bir oyun içerisinde başkasını aldattığınızı görmek ise kendinize karşı dürüst davranmadığınızın

Rüya Tabirlerimizi site içi arama yaparak ta takip edebilirsiniz.

Alternatif Başlıklar : rüyada eşinin aldattığını görmekrüyada eşinin aldattığını görmek ne anlama gelirrüyada karısının aldattığını görmekrüyada kocasının aldattığını görmekrüyada eşinin aldattığını görmek islamiRüyada eşinin aldatmasirüyada eşinin seni aldattığını görmekrüyada kocanın aldattığını görmekrüyada kocanın seni aldattığını görmekruyada esinin seni aldatmasi

Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ? SerdarHan tarafından 5 Temmuz 2012 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Rüyada Eşinin Aldattığını Görmek Tabiri Yorumu Ne Anlama Gelir ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.