-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Rüyada Okşamak Görmek Ne Demek, Eşini Okşamak Tabiri Yorumu


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Rüyada Okşamak Görmek Ne Demek, Eşini Okşamak Tabiri Yorumu, İslami Rüya Tabiri ve Yorumu Nasıl Yapılır Sorularının yanıtlarını sizlere vermek istiyoruz.

rüya tabirleri

 

Okşamak, Rüyada Okşamak Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri
Eş ve çocuklarını okşayarak teselli ettiğini yahut sevdiğini görmek şefkat ve merhamet görmeye, hayır ve iyiliklere, Mahremi olan birini okşamak keder ve üzüntüye düşmeye; Biri tarafından okşandığını görmek, o kimseden ilgi ve yardım görmeye delaletç edeer.İyiliktir, huzur veren haberdir.Rüyasinda esini oksayarak bundan tat duydugunu görmek, onu sevdigine, eger bundan zevk almazsa, aralarinda sogukluk olacagina delalet eder. Kendine helal olmayan bir kadini oksadigini gören, kötü ve mekruh bir sey yapmis olur. Birisini oksadigini gören, onu tecrübe eder. Sevdigi bir adami oksadigini gören sevinir. Rüyasinda birini oksayarak sehvet duymak, muradinin olacagina isarettir. Ibni Sirin (ra) ile diger bazi tabircilere göre; el ile oksamak oksanilanin oksayandan hayir ve menfaat görmesine isarettir. Bir baska rivayete görede: Kendine helal olmayan bir kadini oksadigini gören kimse kötü bir is yapar. Sevdigi bir adami oksadigini gören kimse sevince erisir. Bazi tabirciler de oksamak, oksanilanin oksayandan hayir ve fayda görmesine isarettir, demislerdir.

Bilgi Yuvası İslami Rüya Tabirleri

Nasıl Buldular: rüyada bir erkeği okşamakrüyada elle okşamakruyada kopek isirmasi ne demekrüyada köpek okşadığını görmekrüyada tabirleri köpek okşadığını görmek
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Rüyada Okşamak Görmek Ne Demek, Eşini Okşamak Tabiri Yorumu SerdarHan tarafından 2 Nisan 2013 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Rüyada Okşamak Görmek Ne Demek, Eşini Okşamak Tabiri Yorumu isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.