-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri

rüyada Sevişmek, rüyada Sevişmek rüya tabiri, rüyada Sevişmek görmek, rüyada Sevişmek yaptığını görmek, rüyada Sevişmek olduğunu görmek, rüyada Sevişmek aldığını görmek, rüyada Sevişmek sattığını görmek, rüyada Sevişmek bulduğunu görmek, rüyada Sevişmek ile oynadığını görmek, rüyada Sevişmek görmek rüya tabirleri, rüyada Sevişmek görmeyi yorumla, Sevişmek rüya tabirleri, rüyada Sevişmek rüya tabirleri, rüyada Sevişmek ettiğini görmek ne anlama gelir
Bir kimseyle Allah için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye; İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına; Meşru olmayan her çeşit sevişme sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz ( ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Cinsi Münasebet.)

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada sevisen iki insan görmek, yeni bir ask heyecanı duymak arzusu ile içinizde kipirdanmalar olduguna; kendinizi sevişir halde görmek, simdilik bu duygudan uzak bulunduğunuza delildir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada Allah için seviştiğini gören kimse, Allahin rahmet ve rızasına nail olur ve günahtan kaçinir.

Kafirin Rüyada Allah için seviştiğini görmesi, Müslüman olmasına; eger bu sevisme Allah için olmazsa, neticesi hiyanet olan bir ortaklik akdetmeye ve velisiz evlenmeye işarettir.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

Nasıl Buldular: rüyada sevgiliyle sevişmekrüyada sevdiğinle sevişmekrüyada sevgiliyle seviştiğini görmekrüyada kocayla sevişmekrüyada kocasıyla sevişmekrüyada sevgili ile sevişmekrüyada sevgilisiyle sevişmekrüyada sevgilisiyle seviştiğini görmekrüyada sevgiliyle sevişmek ne anlama gelirrüyada sevdiğinle seviştiğini görmek

Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri SerdarHan tarafından 14 Aralık 2010 tarihinde , Rüya Tabirleri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Rüyada Sevişmek Görmek Rüya Tabirleri”
  1. yurdagul diyor ki:

    hayatımda duydugum en sacma yorum bu olsa gerek

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!