-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Sabah Aç Karnına Sigara İçmek Zararlı mı ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Aç Karnına Sigaranın Zararları

Sigara tiryakilerinin merak ettiği Sabah Aç Karnına Sigara İçmek Zararlı mı sorusunu ve aç karnına sigara içmenin zararları nelerdir sorusunun yanıtını kısaca vermek istiyoruz.

sigaraninzararlari

Aç karnına sigara içmeyin
Uzmanlar, Ramazan’da oruç açarken, aç karnına içilen sigaranın, kalp krizi geçirme riskini 10 kat artırdığı konusunda uyarıda bulunuyor.
İftarda henüz karın doymadan içilen sigaranın, kalp krizi riskini 10 kat artırdığı ve ani ölümlere yol açabileceği bildirildi.
Sigarayla Savaşanlar Vakfı Başkanı Ubeyd Korbey, hücrelerin gıda beklerken birden zehir yoğunluğuyla karşılaştığını belirterek şunları söyledi:
“Bu durumda kan pıhtılaşıyor ve kalp krizi riski artıyor. 55 yaşın altında görülen kalp ölümlerinin yüzde 80’ine sigara neden oluyor. Ramazan ayı sigarayı bırakmak için bir fırsat. Bırakamayanlar da sigarayı doyduktan 20 Dakika sonra içmelidir.’

Bilgi Yuvası Sağlıklı Bilgiler Sunar.

Bir önceki Makalemiz olan Kan Nedir, Kan ve Yapısı, kan yapısı ve görevleri Nelerdir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alternatif Başlıklar : aç karnına sigara içmenin zararlarısabah aç karnına su içmek zararlı mıaç karına sigara içmenin zararıac karına sigara içmenin zararlarıac karna sigaranin zararlariac karnına sigara içmek ne yaparaç karnına süt içmek zararlı mısabah aç karnına sigara içmeksabah aç karnına sigara içmenin zararları

Sabah Aç Karnına Sigara İçmek Zararlı mı ? SerdarHan tarafından 2 Mart 2013 tarihinde , Sağlık Bilgileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Sabah Aç Karnına Sigara İçmek Zararlı mı ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.