Saç Kepeklenmesine Doğal çözüm?Saç Kepeklenmesine Doğal çözüm,Saç Kepeklenmesine Bitkisel çözüm,Saç Kepeklerine çözüm

Bitkisel tedavi denilince En tanına isimlerden olan Suna Duman Kaya Hanımefendiden bitkisel çözüm tavsiyesini paylaşmak istiyoruz.

SAÇ derim son günlerde çok kepekleniyor. Beni çok utandıran bu sorunu çözmek için çeşitli şampuanlar kullandım ama hiçbiri işe yaramadı. Bana yardımcı olabilecek bitkisel bir reçeteniz var mı? Canan Y./Antalya

“Bir salkım taze siyah üzümün suyunu çıkarın. Bu suyu, iki çorba kaşığı keten tohumu yağı ve bir çay kaşığı deniz tuzuyla karıştırın. Bu karışımı masaj yaparak saç derinize yayın. İki saat beklettikten sonra, saç tipinize uygun bir şampuanla yıkanın. Size, kepeğe karşı birebir olan bu formülden, haftada en az iki kez yararlanmanızı tavsiye ederim.

Bir önceki makalemiz olan Bakımlı ve güzel bacakların sırrı - Kusursuz Bacaklar İçin Öneriler başlıklı makalemizde bacak bakım önerileri, bacak bakımının sırrı ve kusursuz bacakların sırrı hakkında bilgiler verilmektedir.


Saç Kepeklenmesine Doğal çözüm? SerdarHan tarafından 25 Şubat 2011 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Saç Kepeklenmesine Doğal çözüm? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.