-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Saça Kına Nasıl Yakılır- Hint kınası saça nasıl yapılır


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Saçlarımıza kına yakmak istiyoruz değilmi öyleyse Hint kınası yakmaya ne dersiniz.Size Hint Kınası nasıl yakılır onu anlatacağız.Saça Kına Nasıl Yakılır,hint kınası saça nasıl yakılır,saça hint kınası yakmak,saçlara hint kınası,hint kinasi saç,hint kınası saç boyası

hazırlanışı ve uygulama:

kına alınır. miktarı yaklaşık olarak şöyle:
kısa saç için 100 gr,
boyun hizasındaki saç için 200 gr,
omuz hizasındaki saç için 300 gr,
bele yakın saçlar için 500 gr.

kendi saç tonuna göre çeşitli karışımlar yapmak mümkün. beyazı çok ve sarıya yakın (veya sarı boyalı) saçlar için limon suyuyla karıştırmalı (hazır satılan limon suları olur). bu şekilde, ilk başta turuncuya yakın bir kızıl, birkaç günde yavaş yavaş daha koyu ve dolgun bir renge dönüşüyor. kumral ve daha koyu saçlar için soğan kabuğu suyu ile karıştırmak uygun. kuru ve bakım isteyen saçlar için yumurta, zeytinyağı filan da ekleyenler oluyormuş.

karışımı hazırladıktan sonra mümkünse bir gece, üstü naylon örtülü olara,k oda sıcaklığında bekletin. olmadı ise kaloriferin üstünde 1-2 saat kadar ısıtın. bu da olmazsa, saça sürdükten sonra fön makinesi ile ısıtın. ısı önemli, etkileşimi artırıyor.

sonuç ve faydaları:

1. saçlar daha parlak oluyor.
2.saçlarda yağlanma azalıyor. bu yüzden yapışmıyor.

Bir önceki makalemiz olan Bakımlı ve güzel bacakların sırrı - Kusursuz Bacaklar İçin Öneriler başlıklı makalemizde bacak bakım önerileri, bacak bakımının sırrı ve kusursuz bacakların sırrı hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: hint kınası saça nasıl yapılır videohint kınası saça nasıl yapılırsaça kına nasıl yakılırhint kınası saça nasıl yakılırhint kınası ile saç boyamahint kınası saça nasıl uygulanırhint kınası saça nasıl yakılır videohint kınasıyla saç boyamahint kınası saç boyamasaça hint kınası nasıl yapılır
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Saça Kına Nasıl Yakılır- Hint kınası saça nasıl yapılır SerdarHan tarafından 18 Mart 2011 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Saça Kına Nasıl Yakılır- Hint kınası saça nasıl yapılır isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.