-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Saçımıza Kınayı Nasıl Yakmalıyız ?


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Saça Kına Nasıl Yakılmalı

Kadın güzelliği için kına nasıl yakılır, kına saça nasıl sürülür, kına saça nasıl yakılır, kına saça zarar verirmi, kına saçı beslermi, kınalı saçlar hakkında merak edilenleri sizlere sunmak istiyoruz. Sizlerde kına yakmak istiyorsanız ve bu konu hakkında kafanıza takılanlar varsa bu konumuz açıklayıcı olacaktır.

saça kına yakmak

Doğal yollardan kızıl saçlara sahip olmak isteyenler için kınayı düşünebilirsiniz. Özellikle aktarlarda hazır paketlerde bulunan kınayı tercih edebilirsiniz. Sizlere evde saça nasıl kına yakılır ile ilgili bilgileri sunmak istiyoruz. Hem doğal yollardan kızıl saçlara sahip olun hemde saç bakımınızı yapın. Çünkü kına saçları besler leydilerim.

Doğal kına tozu, bir ağaçtan elde edilir. bazı yerlerde koyun kınası diye de geçer. Resimli küçük paketlerdeki kına diye satılanlar boyalı kınadır, doğal kına değildir. Doğal kına, bütün aktarlarda, tuhafiyelerde kilo ile satılırkilosu 10 tl ile 40 tl arasında değişir. 250 gr lık bir kına normal uzunluktaki bir kişinin saçı için yeterlidir.

ılık suyu, kına ile karıştırıp çamur kıvamını yakalayıp bu karışımı saçınızın her yerine uygulayın. genellikle bir gece bekletilir. ya da yarım gün beklemesi gerekmektedir. doğal kınanın özelliği hemen boya gibi çabuk geçmez, bir kaç saat beklemesi gerekir. tek kötü özelliği de budur. Kınanın yan etkisi ya da zararı yoktur. yıkaması ve kına yakması zordur. doğal koyu parlak morumsu ve kızılımsı bir renk yaratır. saçı besler, parlatır, gürleştirir.

Kına derin bir kaba konulur.Üzerine demlenmiş çayın suyu dökülür su yerine çay koyarsanız kına saçınıza daha iyi gelecektir.Daha sonra 3 tatlı kaşığı zeytinyağı konulur.Daha iyi bakım yapmak istiyorsaniz 1 yumurta sarısı katabilirsiniz.Hazırlamış olduğunuz karışımı saçlarınız her yerine sürün en az 3-4 saat bekleyin.Ardından iyice yıkayın.

Güzel günler geçirmeniz dileğiyle

Bir önceki Makalemiz olan Burcunuza Göre Makyajınızı Yapın ? Hangi Burç Nasıl Makyaj Yapmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Nasıl Buldular: kına yakmak saçı beslermikına saçı besler mikina saci beslermikina temiz saca mi yapilirkına kirli saça mı yakılırsaça kına nasıl yakılır izlekına temiz saça mı yakılırhint kinasi kuru sacami islal sacami yakilirboyali saca kina yakilir misaça kına yakmak saçı besler mi

Saçımıza Kınayı Nasıl Yakmalıyız ? SerdarHan tarafından 2 Eylül 2012 tarihinde , Bakım ve Güzellik kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Saçımıza Kınayı Nasıl Yakmalıyız ? isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!