-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Sevgi Nedir Acaba ( Sevgiyi ve Aşkı Anlatan Şiirler )


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Sevgi Nedir Acaba ( Sevgiyi ve Aşkı Anlatan Şiirler )

Sevgi nedir acaba benmi yanlış biliyorum sevginin adı artık yalan ve kandırmaca olmuş
Neden böyle neden insanların o güzel tertemiz duyguları ile oynanır bir insanı üzmekten ne zevk alınır o yaşanan güzel günler saatler yıllar bir kalemde kirletilir ben gerçekten anlamıyorum. Madem kendine güvenin yok aşka ve sevgiye inanmıyorsun neden ümit veriyorsun bana göre sevgi iki yüreğin tek kalp olmasıdır geceler boyu onu düşünmektir beklemektir hatta kavuşmayacağınızı bile bile onu sevmektir. İ
Böyle büyük sevdiniz mi hiç siz ben böyle sevdim
İmkansız olacağını bile bile sevdim geceler boyu onu düşünerek düşler kurarak sevdim o yokken duygularımı şiirlere yazarak onu ölümsüzleştirerek sevdim.
gülerken mutlu satler yaşarken onla bir an onu kaybedeceğimi bile bile sevdim onun bir

gülüşüne hayatımı verecek kadar sevdim ben o üzülürken yüreğime hançerler saplanarak sevdim ben sanki yanımda gibi onun hayali ile yattım onunla uyandım sevmek diyorum iki kadeh rakıdan sonra içinden geçeni haykırmık demiyorum ayıkken sevdanın sözünün arkasında durmaktan söz ediyorum sevmek diyorum arkadaş benim gibi seövmekten bahsediyorum. O öyle sevdi yalan ve yüreğinden geçmeden kandırmaca ile ben başka türlü sevdim yüreğimle kalbimle beynimle kısaca tüm hücrelerimle sevdim seni pişmanmıyım hayır sen kendine yakışan şekilde sevdin ben bana yakışanla sevdim doğru dürüstce kalbimle sevdim öl desen ölecek kadar sevdim..
Yüreğimde ateşle sevdim bir msjınla dünyalar bana verilmiş gibi sevdim bana geldiğinde mutlulukların en güzelini yaşarak sevdim kokunu içime sindirerek sevdim şimdi bana kalan işte o kokun hayallerin ve yaşadığımız güzel anlar arada gözlerim buluttan nem kapıyor yaşarıyor.
İnsanı ağlatan,insanlar vardır ki asla unutulmayan işte sen unutulmayanların özelisin! Keşke hiç başlamasaydı desem, kısa ama mutlu geçen günlere ayıp edeceğim genede bu tüm yaptıklarına rağmen rüzgar olup geliyorum sessizce sen uyurken yüreğim geliyor üstüne bensizken üşürsün diye örtüyorum ben kendi sevdamı yaşadım tüm yaşananlar için teşekkür ederim seni hala çok seviyorummm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5.11.2012 sat 03.00
AYFER MADENLİ

Bir önceki makalemiz olan Geceye Yazılmış Şiirler ( Geceleri Artık Çok Seviyorum ) başlıklı makalemizde Ayfer Madenli Şiirleri ve Geceye Yazılmış Şiirler hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: ask sevgi ve nefret i simgeleyen siiraşkı anlatan mektuplar erkegeduygulari anlatan sozlerSevgi anlatan şiirlersevgi nedir şiirlerle anlatımsevgiyi aşkı anlatan şiirler
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Sevgi Nedir Acaba ( Sevgiyi ve Aşkı Anlatan Şiirler ) SerdarHan tarafından 7 Aralık 2012 tarihinde , Alıntı Yazılar kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Sevgi Nedir Acaba ( Sevgiyi ve Aşkı Anlatan Şiirler ) isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
1 response to “Sevgi Nedir Acaba ( Sevgiyi ve Aşkı Anlatan Şiirler )”
  1. ayfer madenli diyor ki:

    teşekkür ederim değer verip paylaştığınız için

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.