Sevgiliye Hüzünlü İyi Geceler MektuplarıSevgiliye Hüzünlü İyi Geceler Mektupları ( Sevgiliye Ayrılık Yazıları ) Serdar YILDIRIM Yazıları

serdar yıldırım,serdar yıldırım resimleri

Mevsim artık baharın başlangıcını gösteriyor. Kar taneleri veda ediyorlar, bir sonraki kışın buluşmak üzere ve bulutlar sensiz ilk baharıma ağlıyorlar.
Evet aradan geçen uzun yıllardan sonra ilk defa bahar yağmurları sensiz ıslatacak beni ve ben eşlik edeceğim yağmurlara.
Belkiler dökülecek dilimden sonunda sana dair umutların olduğu ama boşa çıkacak umutlar arasına bir belki daha eklemekten öteye gidemeyecek biliyorum.
Sonra baharın güzelliklerine bakıp düşler kuracağım hiç gerçekleşmeyecek ve seni dileyeceğim hiç bir zaman gelemeyecek olsan da.
Yalancı aşklar ile avunacağım ve seviyorum sanacağım onları ama hiç bir tende bulamayacağım senin kokunu ve hiç bir yürek bana senin sevgini veremeyecek.
Evet Sevgili Seni Seviyorum ve Bu Bahar Seni Sensiz Seveceğim.
Bu yüzdendir ki bırak yağmurlar yağsın memleketin üzerine, bırak gözyaşlarım dökülsün ve sen bu gözyaşlarının hüznünde ıslan son bir kez de olsa.
Bu arada unutmadan söyleyeyim seni sevmek sensizde olsa çok güzel olsa gerek sevgili.
Bunu sen hiç bir zaman bilemeyeceksin çünkü seni ben gibi sevemeyeceksin.
İyi geceler Sevgili
Serdar YILDIRIM

Bir önceki makalemiz olan Unutmayı Unuttum Yokluğunda Sevgili ( Sevgiliye İyi Geceler Mektupları ) başlıklı makalemizde Ayrılık Mektupları, İyi Geceler Mektupları ve serdar yıldırım yazıları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sevgiliye Hüzünlü İyi Geceler Mektupları SerdarHan tarafından 19 Şubat 2013 tarihinde , Ayrılık Mektupları kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Sevgiliye Hüzünlü İyi Geceler Mektupları isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.