-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Sınıf Nedir, Sınıf Ne Demek Eş Anlamlısı Nedir


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Sınıf Nedir, Sınıf Ne Demek Eş Anlamlısı Nedir Kelime Anlamı ve Tanımı İle ilgili özet ve kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Sınıf Eş Anlamlısı,

(Anlamdaş Sözcükler)
Sesleri farklı, anlamları aynı olan sözcüklere eş anlamlı (anlamdaş) sözcükler denir. Türkçede sözcükler arasında eş anlamlılıktan çok, yakın anlamlılık vardır. Bu nedenle Türkçede eş anlamlı sözcüklerin sayısı çok azdır. Türkçedeki eş anlamlılık, yabancı kökenli sözcüklerden kaynaklanır. Eş anlamlı kelimelere bakıldığında genellikle bunlardan birinin Türkçe, öbürünün yabancı kökenli sözcük olduğu görülür:
Bir sözcüğün eş anlamlısını cümledeki kullanımı belirler.

sınıf :derslik

Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: sınıf eş anlamlısı nedirzlem namlcözlem eş anlamlısısınıfın es anlamlisiel eş anlamlısıozlem zit anlamiözlemin eş anlamıözlemin eş anlamlısı nedirsınıfın eş anlamlısı nedirsıranın eş anlamlısı

Sınıf Nedir, Sınıf Ne Demek Eş Anlamlısı Nedir SerdarHan tarafından 30 Nisan 2013 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Sınıf Nedir, Sınıf Ne Demek Eş Anlamlısı Nedir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s