-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Siyah Renkli Araba Nasıl Yıkanır Üzerindeki Lekeler Nasıl Çıkarılır


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Siyah Renkli Araba Nasıl Yıkanır Üzerindeki Lekeler Nasıl Çıkarılır, Siyah Boyalı Arabaların Temizliği Nasıl Yapılır sizlere kısaca açıklamak istiyoruz.

Özellikle Siyah renkli arabalar olmak üzere; siyah, lacivert, koyu gri, bordo, kırmızı gibi renkler araçlara çok yakışır. Araçlara bir otorite katar bu renkler. Tabi ki araba yıkanınca katar bu renkler araca otoriteyi.

Siyah renkli arabalar çok çabuk toz kapar, yağmur yağar diğer renkli arabaların tozu gider koyu renkli araçlar yağmurdan dolayı leke olur. Toz varsa çamur olur… Bu saydıklarımız kirlenme aşamaları bunun bir de yıkama aşamaları var…

Siyah renkli araçlar nasıl yıkanır, yıkarken oluşan lekeler nasıl giderilir?

Siyah renkli bir araç kullanan birisi olarak yazın bu güneşli günlerinde siyah aracımı yıkarken edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Siyah renkli araç kullananlar siyah renkli araçlarını çok severler ama yıkama aşaması gerçekten çok zor…

-Aracınızı kesinlikle güneşin altında yıkamayın. Eğer koyu renkli araçları güneşte yıkarsanız siyah gibi renkler ısıyı hemen çektiğinden su kuruyor ve çok kötü lekeler yapıyor sonra bu lekeleri çıkartmak için uğraşırken aracın üzerini bez izleriyle dolar farkında olmazsınız.

...

-Aracınızı köpükleyip yıkadıktan sonra aracı her bez ile silmeyin. Sildiğiniz bez temiz ve yumuşak olsun mümkünse araç silmek için satılan özel bezlerden satın alıp o bezlerle silin.

-Aracı rüzgarlı havalarda yıkamayın.

-Aracı yıkadıktan sonra silmeden önce aracın üstünde kalan kaba damlacıkları araba yıkamacılarının da kullandıkları küçük cam çekçekle alırsanız bezle silme işlemi daha basit olacak lekeler en aza inecektir.

-Aracı yıkadıktan sonra aracın biraz kurumasını bekleyin. Eğer kurumadan hareket ettirirseniz kapı kollarında, bagaj altında su akıntıları olacaktır bunları kesinlikle silin daha sonra başınıza dert olurlar.

Benim edindiğim tecrübeler bunlar. Sizlerde siyah araba yıkama ile ilgili tavsiyelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Kormus Nedir başlıklı makalemizde Kormus Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: siyah araba nasıl yıkanıraraba nasıl yıkanırsiyah araba nasıl temizlenirsiyah renkli araba bakımıaraba yikarken siyah araba lekeleri nasil giderGri renk araçlar nelerle yikanmalisiyah renk arabada su lekesisiyah arabaların temizliğisiyah araba neyle yikanirsiyah araba nasıl yıkanmalı

Siyah Renkli Araba Nasıl Yıkanır Üzerindeki Lekeler Nasıl Çıkarılır SerdarHan tarafından 16 Ocak 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Siyah Renkli Araba Nasıl Yıkanır Üzerindeki Lekeler Nasıl Çıkarılır isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!