-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Sosyopat Nedir ? Ne Demek


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Sosyopat Nedir ? Ne Demek Sosyopatlık durumu Nedir Anlamı Ne Demektir sizlere kısaca açıklamak istiyoruz. Son günlerde sıkça duyulan bu kavram hakkında sizlerde görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Pat eklentisi fizyolojik olarak anormal seyreden hastalık bulgusu anlamındadır. Psikolojik bir bozukluk nedeniyle empati kurma yeteneği bulunmayan kişilerdir.

Karşılarındakilerin düşünce ya da duygularını anlama yetisinden yoksun oldukları için, kaşıkla göz oymak ve musluk kapatmak, bu kişilerin gözünde aynı derecede nötr iki eylemdir.

Psikopat tabir edilen kişilerin aksine acı vermekten zevk almamaktadırlar; sadece neyin acı vereceğine karar vermede zorluk çeken bir tür psikolojik rahatsızlıktır.

Toplumun temel kuralları ile uyuşmazlık yoluyla çözme şeklinde kendisini gösteren kişilik bozukluğu, psikolojik bir hastalık olarak tanımlanabilir.

Bir önceki makalemiz olan Sen Yeter Ki İste Programı Başvuru Formu? başlıklı makalemizde atv sen yeterki iste, sen yeterki iste başvuru ve www.senyeterkiiste.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: sosyopat ne demeksosyopat nedir

Sosyopat Nedir ? Ne Demek SerdarHan tarafından 26 Eylül 2012 tarihinde , Bilgi Sözlük kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Sosyopat Nedir ? Ne Demek isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

Facebook Grubumuza Katılın!