-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Spiral Çıkarıldıktan Ne Kadar Zaman Sonra Hamile Kalınabilir


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Spiral Çıkarıldıktan Ne Kadar Zaman Sonra Hamile Kalınabilir, Spiral Çıkarıldıktan Hemen Sonra Hamile Kalınır mı ? konusu doğum kontrol yöntemleri arasında spiral tercih edenlerin en çok sorduğu soruların başında gelmektedir. Sizlere bu paylaşımımızda bu sorunun yanıtını vermek istiyoruz.

Soru: Spiral Çıkarıldıktan Sonra Ne Zaman Hamile Kalır?

spiral resimleri

3 senedir evli olan bir bayanım. Sprial yöntemi ile korunuyordum. 3 yıldır sorunsuz bir evliliği yaşamaktayız. . 2 hafta önce spirali çıkarttırdım bir haftadır her gece ilişkiye girmeme rağmen hala hamile kalamadım. Spirial çıkarıldıktan ne kadar zaman sonra hamile kalınır. İçim içimi yiyor lütban bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. Şimdiden ilginiz ve vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Cevap: Sayın bilgi yuvası takipçisi şimdiden vatana millete hayırlı evlat veya evlatlara sahip olmadınız temenni ederiz. Spirial yumurtlamaya engel değildi ve spirial çıkarıldıktan sonra yumurtlama döneminde girilen ilişki sonucunda hamile kalabilirsiniz. Ya siz yumurtlama zamanını ayarlayamadınız yada başka bir sorun var. Gerçi bir haftada hamile kalınacak diyede bir şey yok. Çalışmalara bir süre daha devam edin. Bir sonuç alamamanız durumunda bir doktora görünmenizde fayda var. Hepinize sağlık kokan uzun ömürler dileriz.

Sizlere bu paylaşımımız da spiral çıkarıldıktan sonra ne zaman hamile kalınır,spiral çıkarıldıktan sonra hemen hamile kalınırmı,spiral çıktıktan sonra hemen hamile kalınır mı sorularının yanıtlarını vermeye çalıştık.

Bir önceki makalemiz olan Kanser Olmayı Engellemek İçin Neler Yapmalıyız ? başlıklı makalemizde kanser, Kanserden Korunmanın Yolları ve Kanserden Nasıl Korunulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: spiral çıkarıldıktan sonra ne zaman hamile kalınırspiral çıkarıldıktan ne kadar sonra hamile kalınırspiral çıktıktan sonra ne zaman hamile kalınırspiral çıkınca hemen hamile kalınırmıspiral çıktıktan sonra hemen hamile kalınırmıspiral çikarildiktan sonra nezaman hamile kalinirspiral çıkınca ne zaman hamile kalınırspiral çıktıktan sonra ne zaman ilişkiye girilirria çıkarıldıktan sonra ne zaman hamile kalınırspiral çıkarıldıktan sonra ne zaman ilişkiye girilir

Spiral Çıkarıldıktan Ne Kadar Zaman Sonra Hamile Kalınabilir SerdarHan tarafından 22 Eylül 2012 tarihinde , Sağlık Bilgileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Spiral Çıkarıldıktan Ne Kadar Zaman Sonra Hamile Kalınabilir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
2 responses to “Spiral Çıkarıldıktan Ne Kadar Zaman Sonra Hamile Kalınabilir”
  1. yine o diyor ki:

    mayıs ayında rahım yapısmasından dolayı spıral taktırdım.5 ay sonra spıralımı cıkarttırdım.ne zaman hamıle kalırım.ya da tekrar yapısma olurmu tesekkurler

  2. SerdarHan diyor ki:

    İlk Adet dönemi sonrası hamile kalma ihtimaliniz var.

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s