-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Tapuda Alım Satım İşlemleri İçin Gerekli Evraklar


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

Sponsor Bağlantı

Tapu İşlemlerinde Lazım Olan Belgeler

Hepimizin hayalidir kafamızı sokacak bir evimizin olması. Tabi birde evi olup ta arsa tarla gibi yatırım yapmak isteyenler var onlarıda unutmamak lazım. Sizlere Ev Tapusu Alırken Tapu İşlemlerinde Gerekli Olan Evraklar Nelerdir kısaca açıklamak istiyoruz. Sizde ev, Arsa yada tarla alırken lazım olan evrakları konumuzda bulabilirsiniz.Konumuz içinde hem alıcı tarafın hem satıcı tarafın hazırlaması gereken başlıca belgeler şunlardır.

Tapu İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Gayrimenkul Satıcı Taraf
1. Fotoğraf
2. Nüfus cüzdanı aslı
3. Vergi no
4. Deprem sigortası fotokopisi
5. TC kimlik numarası

Gayrimenkul Alıcı Taraf
1. Fotoğraf
2. Nüfus cüzdanı aslı
3. Vergi no
4. TC kimlik numarası

Helal ve Hayırlı Bir Ev ve Arsa Almışsınızdır Umarım. Merak ettiklerinizi ve kafanıza takılanları bizlere sorabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: tapu için gerekli evraklar 2013tapu için gerekli belgeler 2013tapuda gerekli evraklar 2013tapu işlemleri için gerekli evraklar 2013tapu alım satım işlemlerinde gerekli evraklartarla tapusu alırken gereken evraklartarla alım satımında istenen belgelertarla alım satımında gerekli evraklartarla alım satımında gereken belgeler nelertarla alım satım tapu işlemleri

Tapuda Alım Satım İşlemleri İçin Gerekli Evraklar SerdarHan tarafından 8 Temmuz 2012 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Tapuda Alım Satım İşlemleri İçin Gerekli Evraklar isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.