-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Türk Telekom Personel Alımı İş Başvurusu 2013-2014


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Türk Telekom Personel Alımları 2013-2014

Ülkemizin Sabit Ağ Sağlayıcısı Olarak Rakipsiz Olan ve Ayrıca ADSL Servis Sağlayıcılar Arasında Yüzde 90 Üzeri Pazar Payı İle Bir Numara Olan Türk Telekom A.Ş 2013-2014 Dönemindede Bir Çok Alanda Personel Alımlarına Devam Ediyoruz. Özellikle Türk Telekom mühendis alımı 2013 ne zaman Sorusu ve Türk Telekom Personel Alımları Ne Zaman Olacak Soruları Bizlere Sıkça Geliyor. Bizde Sizlere Konu İle İlgili Olarak Kısa Bir Bilgi Notu Hazırlamak İstedik.  Sizlere Türk Tekekom İşe Alım Süreci Hakkında Türk Telekom Firmasının Kısa Bir Bilgi Notunu Sunmak İstiyoruz.Sizlerde Türk Telekom İşe Alım Süreci Hakkında Merak Ettiklerinizi Yorum Kısmından Bizlere Sorabilirsiniz.

İşe alım süreci

türk telekomTürk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.

Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.

Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.

Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

2012 – 2013 Türk Telekom Genel İş Başvurusu

Türkiye’nin yerel iletişim devi ve internet sağlayıcısı rolünü üstlenen kuruluş Türk Telekom her yıl yeni alımlar gerçekleştirerek büyümeye devam ediyor. Son olarak 2011 Ağustos ayında ABD’den en iyi hizmet ödülü alarak verdikleri hizmet kalitesini bir kez daha kanıtlayan Türk Telekom 2012 yılında nitelikli personel istihdamına da oldukça önem vermeye başladı.

Artık geçmişte masaları birbirine birleştirip çay, kahve eşliğinde sohbet eden personeller yerine bilgili, işini düzgün yapan, müşteri memnuniyeti için çalışan ve kariyerinde sürekli yeni basamaklar tırmanmayı isteyen personelleri alan Türk Telekom 2012 yılında alımlar yapmaya devam ediyor…

Türk Telekom insan kaynakları işe alım süreci:

 • Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.
 • Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.
 • Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması dogrultusunda gerçekleştirilir.
 • Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.
 • Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

Türk Telekom Genel İş Başvurusu Yapmak  İçin Aşağıdaki Genel Başvuru Linkine Tıklamanız Yeterli. Başvurular Başladığında bağlantı verdiğimiz link üzerinden Türk Telekom İnsan Kaynaklarına Ulaşıp CV Oluşturup Başvurunuzu Yapabilirsiniz.

Genel Başvuru

Bilgi Yuvası İnsan Kaynakları

Alternatif Başlıklar : türk telekom personel alımıtürk telekom eleman alımıtelekom personel alımıtürk telekom iş başvurusu nasıl yapılırtürk telekom işçi alımıtürk telekom iş başvurusutelekom eleman alimitelekom işçi alımıtürk telekom personel alımı 2012 ne zamantürk telekom mühendis alımı

Türk Telekom Personel Alımı İş Başvurusu 2013-2014 SerdarHan tarafından 17 Mart 2012 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
  yeni 10
Benzer Konular
Türk Telekom Personel Alımı İş Başvurusu 2013-2014 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
9 responses to “Türk Telekom Personel Alımı İş Başvurusu 2013-2014”
 1. Neslihan Kılıç diyor ki:

  Türk telekom 2012 2013 alımları hakkında bilgi almak istiyorum ne zaman olduğu hakkında bilgi verirseniz çok sevineceğim..

 2. SerdarHan diyor ki:

  Şu Anda Yapılan Yeni Bir Alım Açıklaması Yok Ancak Konumuz Sonundaki Bağlantıdan Türk Telekom Resmi Web Sitesi Üzerinden Genel Başvuru Yapabilirsiniz.

 3. fatma turgut diyor ki:

  ben elektonik teknikeriyim bu yıl mezun olacagım iş başvurusunu nasıl yapabilirim

 4. ekrem diyor ki:

  ben eletronik teknolojisi (ingilizce hazırlık) mezunuyum türk telekom alımı ve işbaşvurusu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim…

 5. fatma turgut diyor ki:

  iş başvurusunu nereden yapabiliriz bilgi verirseniz sevinirim

 6. SerdarHan diyor ki:

  Türk Telekom İş Başvurusu Türk Telekom Web Sitesi Üzerinden Yapılabilir.

 7. ibrahim öznur diyor ki:

  alımlar ne zaman bilen varmı.

 8. ilknur kara diyor ki:

  türk telokmda çalışmak istyrm bu yıl mezn oldum bilgisayar programa okudum teknikerim basıl başvuru yapabilirim…

 9. abidin sordabak diyor ki:

  türk telekomda çalışmak isterim saygılar
  sökede

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.