-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Turkcell Akıllı ( Dokunmatik ) Telefon Kampanyaları Fiyatları ve İndirimleri


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Turkcell MaxiPlus5, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Mini 2, Nokia 500, Blackberry Curve 9380, HTC ChaCha, Sony Xperia Tipo, LG Optimus L3, Huawei Ascend Y100 Modellerinde İndirimler Yıl Sonuna Kadar Sürecek.

Turkcell Akıllı ( Dokunmatik ) Telefon Kampanyaları Fiyatları ve İndirimleri Başladı sizlerde bu indirimlerden

Turkcell-Logo1yararlanabilirsiniz.Pazartesi günü başlayıp yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanya, üç ay sürecek ve Huawei, Samsung, LG, HTC, Turkcell, Nokia, Sony ve Blackberry’den dokuz farklı model, peşin ödemelerde yüzde 36’lara varan indirimlerle satılacak. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, “Yeni kampanyamız dahilinde müşterilerimiz hem çok cazip koşullarla akıllı telefon sahibi olabilecek hem de kendilerine akıllı telefon deneyimini bir an önce yaşayabilmeleri için armağan ettiğimiz bedava internetin keyfini çıkaracaklar” dedi.

Turkcell MaxiPlus5, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Mini 2, Nokia 500, Blackberry Curve 9380, HTC ChaCha, Sony Xperia Tipo, LG Optimus L3, Huawei Ascend Y100 kampanya dahilinde yer alan akıllı telefonlar arasında bulunuyor.

Kampanya ile akıllı telefon sahibi olan tüm Turkcell’liler en popüler mobil servisler içinde yer alan Turkcell TV ve GollerCepte’den 1 ay boyunca ücretsiz yararlanacak. Ayrıca Türkiye’nin en geniş yasal müzik arşivine sahip olan Turkcell Müzik’ten diledikleri 50 şarkıyı da 1 ay boyunca ücretsiz olarak indirebilecekler.

Alternatif Başlıklar : indirimde olan dokunmatik telefonlarindirimde olan telefonlarİndirimde olan telefonindirimde oln telefonlarindirmde olan akıllı telefon ve fiyatlarıturkcell nokia dokunmatik n31 fiyatlarıturkcellde dokunmatik telefon kanpanyalarıturkcellde samsung telefon modelleri ve fiyatları dokunmatikturkselde indirimde olqn telefonlar

Turkcell Akıllı ( Dokunmatik ) Telefon Kampanyaları Fiyatları ve İndirimleri SerdarHan tarafından 3 Eylül 2012 tarihinde , Bilgisayar Ve İletişim Teknolojileri kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
Etiketler:, ,
    yeni 10
Benzer Konular
Turkcell Akıllı ( Dokunmatik ) Telefon Kampanyaları Fiyatları ve İndirimleri isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s