-----Sponsorlu Bağlantılar-----
-

Türkiye’nin İlk Özel Özel Bankası Hangisidir, Adı, İsmi Nedir


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Türkiye’nin İlk Özel Özel Bankası Hangisidir, Adı, İsmi Nedir Hakkında Bilgiler

Bu paylaşımımız da ilk özel banka hangisidir türkiyedeki özel bankaların isimleri bankaların isimleri hangileri özel banka isimleri özel bankalar hangileri isimleri nelerdir türkiyedeki özel bankalarınelerdir türkiyenin ilk özel bankası türkiyenin ilk özel bankası türkiyenin ilk özel bankası hangisidir gibi kafanıza takılanları yanıtlamaya çalışacağız.

yapı kredi logo

Türkiye’nin ilk özel bankası Yapı Kredi Bankası‘dır. 1944 yılında Türkiye’de sermaye birikiminin yetersiz olması ve yetersiz olan bu birikimin de ekonomiye yeteri kadar fayda sağlayamaması, yatırımların bankaya yönlendirilmesi ve bunun sonucunda da ekonomiye kazandırılarak üretimin teşvik edilmesiyönünde önemli bir eksikliği gidermekle beraber temelde bireylerin daha uygun şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamaya yönelik olarak ilk özel bankası olarak Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur.

kaynak: wikipedia.org

Bir önceki makalemiz olan Allah’ın Sıfatları: Zatı Sıfatlar başlıklı makalemizde Allah’ın zati sıfatları, Yüce Allah’ın Zati Sıfatları ve zati sıfatlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Alternatif Başlıklar : türkiyenin ilk özel bankasıülkemizin ilk özel bankasıülkemizin ilk özel bankası nedirülkemizin ilk özel bankası hangisidirilk özel banka hangisidiryeni açılacak banka nın adı nedirturkiyenin ilk ozel hastanesi hangisitürkiyenin ilk özel bankası nedirtürkiyenin bankaları hakkında bilgilertürkiyede özel bankalar nelerdir

Türkiye’nin İlk Özel Özel Bankası Hangisidir, Adı, İsmi Nedir SerdarHan tarafından 24 Nisan 2013 tarihinde , Soru-Cevap kategorisine eklenmiştir.

------ Sponsorlu Bağlantılar ------
    yeni 10
Benzer Konular
Türkiye’nin İlk Özel Özel Bankası Hangisidir, Adı, İsmi Nedir isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.

s