Vakıfbank Staj-İş Başvurusu 2012Ülkemizin önde gelen bankalarından olan Vakıfbank Kadrolarında kariyer yapmak isteyen, kariyer hedefleri bankacılık ve finans sektörü olan kişiler için Vakıfbankta kariyer ve Vakıfbank hakkında bazı bilgileri sunmak istiyoruz. Sayfamızda 2012 Vakıfbank Personel Alımlarını bulacaksınız.Vakıfbank Staryer Alımları ve Başvuruları hakkında yapılan açıklamaları yine Vakıfbank Eleman alımları ve iş başvurusu hakkında bilgileride bulacaksınız.

Vakıfbank’tan, yapılan açıklamaya göre, bankanın toplam aktifleri yüzde 21 artışla 86.3 milyar liraya yükseldi. Bankanın ilk yarıdaki net kârı ise geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 20 artarak 649 milyon liraya çıktı. Nakdi krediler yüzde 33.8 artışla 52.8 milyar liraya ulaşırken, kredilerin toplam bilançodaki payı yüzde 61’e yükseldi. Varlık satışı veya aktiften silme yapılmamasına rağmen yılın ilk yarısındaki performansıyla takibe dönüşüm oranının yüzde 5.6’dan yüzde 3.9’a gerilediğine dikkati çekildi.
35 yeni şube açtı
Vakıfbank’ın bireysel krediler toplamı 19.1 milyar liraya ulaşırken, kredi segmentlerinde pazar payları taksitli ihtiyaç kredilerinde yüzde 11.6, konut kredilerinde de yüzde 11.3 seviyelerine ulaştı. Vakıfbank’ın KOBİ bankacılığında yoğunlaşma politikası çerçevesinde, KOBİ kredileri 2011 yılının ilk yarısında
yüzde 32, geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 43 artış gösterdi. Banka, yılın ilk yarısında 35 yeni şube daha açarak şube sayısını 671’e çıkarttı.

Vakıfbank iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlarımız aşağıdaki bağlantımızdan iş başvuru formunu hemen doldurabilirsiniz. Vakıfbank personel alımları devam ediyor.
Türkiyenin önde gelen bankalardan vakıfbank ihtiyaca göre online olarak iş başvurularını kabul etmektedir.Şu zamanlarda türkiyede bankaların birbirleriyle yarışıp her köşebaşında bir şube açma
uğraşındalar.Hal böyle olunca işsiz kişilere yeni bir umut kapısıda bankalardan açılmaktadır.Online başvuru için tıklayın lütfen.


Vakıfbank Staj-İş Başvurusu 2012 SerdarHan tarafından 13 Ağustos 2011 tarihinde , İş İlanları - Kariyer Fırsatları kategorisine eklenmiştir.

    yeni 10
Benzer Konular
Vakıfbank Staj-İş Başvurusu 2012 isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
2 responses to “Vakıfbank Staj-İş Başvurusu 2012”
  1. merve bozkuş diyor ki:

    iyi günler. Vakıfbank staj başvuru tarihlerini kaçırdım sanırım , ya da bulamıyorum. yardımcı olabilirmisiniz.( hacettepe üniversitesi// istatistik bölümü)

  2. DUYGU KIYMACI diyor ki:

    Merhaba ben Niğde Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetmi 1. sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Hatay/Dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederm

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.