-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Yapay kızlık zarı


----- Sponsorlu Bağlantılar-----

---- Sponsorlu Bağlantılar ---

Yapay kızlık zarı

Günümüzde Genç kızlarımızın bir çoğu değişen toplum yapısından dolayı bekaret konusunda biraz özgür olmakta ve özgür yaşamaktadır. Bunun sonucu Gereği Bekaret olayını aşmakta ve ilk ilişkiyi evlilik öncesinde yaşamaktadır.Tabi bir çoğu sonrasında ne olacak diye düşünmekte ve çare aramaktadır.Bu durumdan dolayı Kızlık Zarı Diktirme ve Yapay Kızlık Zarı gibi çarelere başvurmaktadır.

Yapay Kızlık Zarı şimdi Türkiye’de. Fantezilerinize yeni yol verin.Ürün Normal bekaret zarının tüm özellikleri gösteren yapay kızlık zarı bir üründür. Ürün tamamen cilde dost su bazlı ve albumin temell materyallerde üretilmiş olup kesinlikle sağlığa zararlı hiçbir yönü yoktur. Kullanımı çok kolay ve basit olan bu cinsel sağlık üründür. * Yapılan araştırmalarda bekaret zarları cinsel birleşmelerden ziyade; Spor yaparken. * Çocukken geçirilen kazalar. * Hatta İlk tampon kullanılması sırasında kaza ile kaybedilebiliniyor. İşte bu ürün bekaret zarı korkusunu unutmanızı sağlayacak. Vajina içerisine yerleştirilen bu ürün ilk günkü gibi bir vajinal gerginliği yapay olarak sağlayacak bunun yanında penetrasyon sonucu içinden kırmızı renkli bir sıvı yayılması sonucu gerçekci bir görüntü sağlamaktadır. Ürün kesinlikle cinsel bir fantazi ürünüdür.

Yapay kızlık zarı 1993 yılında Japonya’da yoğun araştırmalar sonucunda bulunmuştur. Böyle bir ürünün yaratım talebi istediği başta Mısır ülkesi olmak üzere doğu ülkelerinden gelmiştir ve 2006-2008 yılları arasında Mısır ülkesinde bu mucezi ürün patlama yaşanmıştır. Prezervatif kadar talep ortaya çıkmıştır.Tabir-i Caizse ürün patlamıştır. Artık satılmayan eczane kalmamış, bazı marketlerin reyonlarında bile görülmeye başlamıştır. Devlet müdahale etmek zorunda kalmıştır.Devlet müdahalesi ortaya girince ürünün Japonya’dan ithalatı kapanmış. Japonya üzerinden gelen yük gemilerine sıkı denetim başlanmıştır. Daha sonra Çinliler talebi görürler ve bir süre onlarda kalitesinde oynama yaparak üretmeye başlamıştır ve ithalatı başlanmıştır.Yapay Kızlık Zarı kesinlikle ilaç değildir. Paketinde 2 tane ürün bulunmaktadır. Biri ilişkiye girmeden deneme amaçlı kullanılması önerilir. Paketin içinde görünüş itibariyle saydam jelatin ve onun içinde de kırmızı toz bulunmaktadır. Paketi açtığınızda sakın şaşırmayın bu jelatini penis nasıl deler diye. Çünkü Jelatin vajina da ki akıntıyla anında eriyen bir maddeden yapılmaktadır.Firmamızdan alınan ürünleri gizlilik şartlarına uygun size temin etmekteyiz. İsterseniz kitabın arasına koyalım, isterseniz sakız kutusuna, dilersenizde orjinal paketinde yollayalım. İsterseniz de istediğiniz kişiye hediye paketi yapalım.Siz istediklerinizi sadece bize iletin yeter. Ücretini ödediğiniz ürün ilk iş günü içinde kargoya verilir. Kesinlikle denemek için üzerine yoğun sıvı dökmeyin çünkü anında gözden kaybolabilir. Akıntı Jelatini yeteri kadar eritir ve yumuşatır. Vajinanın kaplamasını sağlar. Aynı zamanda içindeki kırmızı toz , akıntıyla akıl almayacak bir şekilde kana benzeyen sıvıya dönüşür. ( Keşke filmlerde; silahlı sahneler çekilirken bu tozu kullansalar.. ) İsterseniz içinden çok az bir toz alın ve üzerine bir damla su dökün. Sizde gözlerinize inanamayacaksınız. Japonya’ya gittiğimde ben inanamamıştım. Fakat vajina kuruysa tabiki ürünü 2-3 damla su ile ovuşturun ve vajinaya ilişkiye girmeden 20-30 dakika önceden yerleştirin. Yapay zar vajinayı saracak ve penisin hemen yırtılmasını sağlayacaktır. Yapay Kızlık Zarı vucüda hiçbir şekilde anerji yapmaz. Kullanımıda oldukça basittir.Vajinanın 3-5 santim derinliğine yerleştiirmeniz ve kendinizi bakire gibi tekrar hissetmeniz herşeyi çözecektir. Dolaylı yollardan ülkeye bir süre sokulan kızlık zarı el altından satılmaya devam etmiştir. Mısır gümrüğü artık Çin ülkesinden gelen gemileri de sıkı denetim artında tutmuştur. 2007 yılında yoğun şekilde çalışılarak Japonya’daki Yapay Kızlık Zarı üreticisi ile görüşülerek Türkiye’ye sadece www.yapaykizlikzari.com üzerinden satışa başlanması kararlaştırılmıştır. Şuan da piyasada satılan bu websitesi haricinden tüm mallar Çin Halk Cumhuriyetinden getirilmektedir.

Fiyatı : 60 tl

Wolkanca.com sitesinde bulunan ve ürün kullanımı ile ilgili bir resmi sizinle paylaşıyorum.

 

Bir önceki makalemiz olan Gerdek gecesi başlıklı makalemizde cinsel bilgiler, cinsel sağlık ve ilk cinsel ilişki hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Buldular: yapay kzlk zar kanyapay kızlık zarı nasıl kullanılırvajina kzlk zar gerekyapay kızlık zarı nasıl yerleştiriliryapay kızlık zarı fiyatıhisse net aslanyapay kızlık zarı kullanımıyapay kızlık zarıyapay kızlık zarı rengiYAPAY KIZLIK ZARI KULLANANLAR
------ Sponsorlu Bağlantılar ------

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Yapay kızlık zarı SerdarHan tarafından 14 Kasım 2010 tarihinde , Sağlık Bilgileri kategorisine eklenmiştir.

  yeni 10
Benzer Konular
Yapay kızlık zarı isimli bu konuyu ;
Google'de Ara
BlogSearch'te Ara
Buzzzy'de Ara
Twitter'da Ara
Bing'te Ara
İletişim
6 responses to “Yapay kızlık zarı”
 1. semra ayaz diyor ki:

  slm ben de bu ürünü kullanmak istiyorm ilk gece de bi pürüzlük çıkar mı bunu kullanırsam bu ürünün garantisi var mı en kısa zaman da bilgi almak istiyorm

 2. aaa diyor ki:

  sen git yat adamın altına sonra da bende kullanmak istiyorum de. harbi olun kızım yaşanmışlıklardan
  madem korkacaktınız neden çare ararsınız anlamam ki

 3. fatoş diyor ki:

  belki okuyanlar yadırgıyorlardır ama bu kazayla da olsa her kızın başına gelebilecek birşey yapay kızlık zarı kullananlardan bilgi ve yorum istiyorum.

 4. Demet Şener diyor ki:

  Satın almadan bilemezsiniz.

 5. SerdarHan diyor ki:

  Haklısınız Bilemezler..

 6. prenses diyor ki:

  bende alcam ya işe yararsa yazarım hacılar:D

Sende Yorum Yaz

YORUM YAZMAK İÇİN ÜYE GİRİŞİ YAPMALISINIZ.